fbpx

2 dubna

Zdraví | Rodina | Úspěch – příběh, který byste v opasku nehledali

0  comments

Všude kolem nás jsou slova jako rutina, peníze, stres. Bohužel to nejsou jen slova. Jsou to děje, které nás denně provází životem. Vstaneme, jdeme k šatníku, kde si oblečeme, co do práce běžně nosíme, protože je to tak předepsané a jsme na to zvyklí. Rutina. Možná si uděláme snídani, kterou se nám při dobré konstelaci hvězd podaří sníst a jedeme vydělávat. Peníze. Sedíme v práci a už máme za sebou rutinu, která se nás drží od rána. Musíme však ještě vydělat, a do toho nás v družině čekají děti, v supermarketu nákup a doma manželka, která bez nákupu neuvaří večeři. Stres. Existuje něco, co nás dokáže vymotat z kruhu? Existují hodnoty, které mohou tohle trio nahradit? Existují! Jsou jimi zdraví, rodina a úspěch. Hodnoty, které nikdy nevyjdou z módy. Stejně tak jako opasek, který je nejen módním doplňkem, ale navíc hodnotou, která je pro vás nejdůležitější. TO JE  Scroll.

Pro čtenáře Světa úspěšných, máme mimořádnou cenu, více se dozvíte na konci článku.

Jak tuto cenu získat? Dočtěte se na konci článku.

Historie koženého opasku sahá až do doby Bronzové, což je přibližně tři tisíce let před naším letopočtem. Samozřejmě dřív opasek nevypadal jako dnes. Byl to kus kůže svázaný uzlem kolem beder. Sepínal oděv, aby nepřekážel při lovu a práci, což se za staletí nezměnilo. Jediný rozdíl je v tom, že nelovíme mamuty, ale úspěch v obleku.

Opasek vám drží nejen kalhoty, ale podporuje i vaše sebevědomí, hodnoty a sny.

Příběh opasku SCROLL není „vyrobily mě stroje v Číně, jako miliony ostatních. Každému z nás vlepily jinou značku a cenu, a tak jsem se dostal do vašeho šatníku a do šatníků celého světa.“ Já, Scroll se vyrábím z luxusní hovězí kůže, ručně, v České republice. Vyrábíme se jen tři druhy. Tři příběhy. Tři barvy. Tři byliny. Zdraví. Rodina. Úspěch. Nemůžete si vybrat z tisíce druhů. Ale pouze ze třech.

zdravi-emoce

Zdraví – zelená

Zdraví je alfa a omega žití. Můžeme mít miliony po kapsách, ale ani všechny peníze na světě nám nezajistí zdraví. Stejně tak můžeme být řediteli zeměkoule, ale zdraví nám podřízení nezařídí. Zdraví je naše všechno a podle toho bychom se k němu měli chovat. Proto, když nejsme zdraví, nejsme schopní kvalitního fungování v práci, ani v soukromí. Zdraví má zelenou barvu z prostého důvodu. Zelená je symbolem života, znovuzrození, svěžesti, přírody, jara a naděje – v tom se shodují všechna náboženství, víry a kultury. Každé zelené jaro ujišťuje člověka, že na něj čekají lepší zítřky.

rodina-emoce

Rodina – modrá

Rodina je základní jednotkou společnosti. Rodina je bezpochyby jednou z nejzásadnějších hodnot v životě. Představuje zázemí, oporu při starostech a potížích,
radu v nesnázích, společné sdílení neúspěchů a prožívání úspěchů. Proto má rodina modrou barvu, protože modrá je barvou klidu, uspokojení a souladu. Modrý je oceán, i nebe, které působí nekonečně a relaxačně. Symbolizuje něhu, věrnost, důvěru, oddanost a tradici.

uspech-emoce

Úspěch – červená

Fenomén, který provází každého člověka, každého věku, každým směrem, kterým se vydá. Každý z nás jej chápe jinak. My ho chápeme jako sen. Sen být tam, kde být chceme, být tím, kým chceme a dělat to, co chceme. Úspěch nelze změřit ani vyčíslit. Nelze vymyslet tabulku, graf, ani algoritmus na jeho vypočítání. Protože každý z nás by do nich dosadil jiné hodnoty. Úspěch je červená barva, protože červená je symbolem energie a sebevědomí. Je vzrušující, evokuje silné emoce a je považována za jednu z nejmagičtějších barev. Červená je životní síla a aktivita.

811A9534_0

Každé ráno, když si budete svůj opasek nasazovat a večer, když ho budete sundávat, tak se nezapomeňte podívat, co má největší hodnotu pro Váš život…

odkaz_objednat


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center