fbpx

2 dubna

Zažíváte permanentní stres? Antistresové omalovánky vám mohou pomoct

0  comments

Existuje několik způsobů, kterými můžeme lépe zvládat stresující situace všedních dnů. Novodobým trendem, který začala využívat velká část populace, jsou antistresové omalovánky.

Využívá je také několik známých osobností, které si touto činností krátí svůj čas na cestách, jako například Slovenská tenistka Dominika Cibulková. V čem tedy spočívá jejich kouzlo?

Je to tak jednoduché vaším úkolem je vybarvovat krásné ornamentální vzorce znázorněné v antistresových omalovánkách. Většinou mají kruhovitý tvar v podobě mandaly, ale také můžete své barevné představy vnášet do exotických zvířat či podmořského světa. Předlohy, které máte možnost vybarvovat, vytvářejí i uznávání umělci a tím nabírají antistresové omalovánky na své kvalitě.

Se stresem se setkáváme téměř každý den a má velmi velký dopad na to, jakou rychlostí dokážeme postupovat vpřed a jak opravdu dokážeme být efektivní. Častokrát nás zdržuje svou přítomností a právě anistresové omalovánky jsou výborným řešením, pokud pomýšlíme na potlačení stresu.

Proč je dobré se kreativně adaptovat v tomto novém trendu a jaké jsou skutečné výhody používání antistresových omalovánek? To se dozvíte v následujících řádcích.

  • Rozvíjíme své kreativní myšlení.
  • Zapojujeme při této činnosti centrum mozku, které prověří naše logické myšlení a organizační schopnosti.
  • Rozvíjíme také svou tvořivost, jsme posedlí jednou jedinou činností a tedy žijeme v přítomnosti, kde čas nic neznamená.
  • Navracíme se do časů, kdy jsme byli malé děti a vybarvování jsme milovali.
  • Zapomínáme na negativní a stresující situace, které jsme zažili během dne.
  • Relaxujeme.
  • Jde o alternativní způsob meditace.

 

Coloring-adult-rosaces

Tato fakta vycházejí z několika studií a z pozorování různých psychologů, kde skutečně antistresové omalovánky obstály v souboji s úzkostí a nebezpečným stresem. Lidé si je zamilovali, protože po dokončení vypadají skvěle po vizuální stránce a zapomínají při nich na to negativní, co zatěžuje jejich hlavu. Navíc velmi rádi sdílejí tyto výtvory na jednotlivých sociálních sítích a vzájemně si je hodnotí.

Pokud propadneme stresu, máme obrovský problém. Dokáže nás doslova škrtit a nepustit, ale pravdou je, že my všichni dokážeme být mnohem silnějšími. Podrobněji jsme se stresu věnovali v novém čísle našeho magazínu, které si můžete objednat ZDE.

Pokud vás tedy zajímá, jak je možné se proti němu ubránit a doslova ho ovládnout, neváhejte a zakupte si naše nejnovější číslo magazínu, kde najdete skutečně užitečné a pravdivé informace nejen z oblasti osobního rozvoje.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center