fbpx

2 dubna

Z mínusu na milion během 18 hodin | Mário Petreje

0  comments

Jen velmi málo stačí k tomu, abyste se stali finančně svobodní. Mário Petreje se potýkal s nepříjemnou situací, díky svým neúspěchům se dostal do finančních problémů, s nimi následovaly i problémy osobní. Silou pevné vůle a důvěře v sám sebe se mu podařilo dostat se na vrchol. To je příběh nejkontroverznější výstavy Voayer

Autor: Róbert Hruboš

Tato výstava rozděluje populaci na dva tábory. Jedni ji odsuzují, druzí tuto myšlenku přijímají. Názor můžeme mít jakýkoliv, ale příběh, jakým tato výstava vznikla je velice inspirativní. Mário začínal jako vystudovaný zahradník. Následně pracoval v médiích, kde měl na starost marketing a obchod. Mnoho lidí by se u toho mohlo pozastav

it a říkat si, proč u této pozice nezůstat, jedná se o kreativní a zábavnou činnost. Jenomže člověk, který hledá své pravé uplatnění ve světě nezůstává na místě dokud ho nenajde. 

Proto se Mário rozhodl hledat dále. Začal pracovat jako realitní makléř. Sám toto období popisuje jako velice dobře ohodnocené, nicméně nejednalo se o něco, čím by se chtěl živit. Proto hledal dál. Využil svých kontaktů a spojil se s bývalou známou, která působila jako šéfredaktorka v bulvárním deníku s otázkou: „Co by pro vás bylo tak zajímavé, že byste o tom napsali zdarma?” Pokračoval: „Co třeba výstava nahých žen?”

Bylo rozhodnuto. Mário začal vyhledávat prostory a spustil předprodej. Přehlídka se vydařila, setkala se s obrovským úspěchem a lidé si ji velice oblíbili. Nastal důležitý okamžik. Mário chtěl pokračovat, chtěl, aby výstava byla pořádána pravidelně. Přišla zásadní chyba. Po velkém úspěchu s první výstavou došlo na pokračování, dva měsíce po té první.

Zdroj: http://www.shop.voayer.cz/ja-voayer

Průběh druhé akce byl jiný, byl to propadák, „Přišlo málo lidí a dostal jsem se do dluhů.“ říká Mário. Tento propad zanechal Mária ve velmi těžké situaci. Neměl na splátky. Musel bydlet ve své kanceláři a dostal se do deprese. Chyba nás může stát hodně, ale pokud se z ní poučíme stane se z ní výhoda. Bez těžkých situací si nemůžeme pořádně vychutnat všechny ty šťastné chvíle. Také nám díky tomu všemu vzniká zajímavý příběh, který se Mário rozhodl sepsat do své knihy, která bude vydána po poslední výstavě v Tančícím domě.

Mário říka: „Měl jsem dvě možnosti, buď to zvládnu nebo se zabiju. A zabít se můžete vždycky.” Důležité je užít si přítomný okamžik. Často zůstáváme zavřeni v našich myšlenkách, ve kterých přemýšlíme o tom, co budeme dělat večer, kolik složenek musíme zaplatit, anebo co budeme mít třeba k nedělnímu obědu. Výstava Voayer vás udrží v přítomném okamžiku. Proto přijďte s otevřenou myslí. Každý den se představí 13 modelek a budou k vidění od 17-21 dubna v Tančícím domě. Vstupenky jsou limitované.

Minulý rok Mário uspořádal další výstavu a tentokrát v Praze. Výsledek? 18 hodin výstavy, přes milion korun na účtu. V dubnu se výstava Voayer pořádá znovu. Jaký je její smysl? Nezapomenutelný zážitek, něco, na co budete vzpomínat do konce života. 

Mário zvládl ve svém životě mnohé. Jeho vzkaz?

Věřte si, nebojte se dělat to, co vás baví. To, co dělat chcete a pokud vás myšlenka zaujala, udělejte třeba výstavu nahých mužů. Dříve než jí udělám já. 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center