fbpx

2 dubna

„XY“ klíčů k úspěchu aneb trocha zamyšlení neuškodí

0  comments

Než se začnete zaobírat tím, jestli tyto klíče fungují a jestli se po přečtení tohoto článku opravdu stanete úspěšným, zkuste se zamyslet nad několika otázkami: Jak definuji úspěch? Jaké jsou jeho parametry? Je to vysoká škola? Jsou to miliony na bankovním účtu? Jsou to sportovní výkony? A kdo rozhoduje o tom, kdo je úspěšný a kdo ne? Položte si každou otázku zvlášť a na každou si sami odpovězte. Nedělejte to rutinně, zamyslete se nad každou svojí odpovědí. Dejte si pět minut pauzu, zamyslete se a pak pokračujte ve čtení.

„XY“ JSTE TO VY SAMI

Ano, to je to kouzlo. Vy sami si určujete všechny hodnoty a hranice vlastního úspěchu. Naplňuje vás hra na housle? Výborně! Jste jedni z těch, kteří to mají snazší. Možná jste našli váš životní zájem. Pokud ano, gratuluji vám. Vy ostatní hledejte dál a zkoušejte nové věci. Úspěch se nepočítá na miliony, pokud vás něco naplňuje, tak jste pravděpodobně už úspěchu dosáhli. Nikdo vám nemůže říci, jestli jste úspěšní nebo ne, protože to můžete rozhodnout jen vy sami. Nenechte si vymluvit vaše záliby.

„XY“ POTOM BUDU ŠŤASTNÝ

Slyším to každý den, až budu bohatý, tak budu šťastný. Až se dostanu na tuto školu, tak budu šťastný. Jak se cítíte při těchto větách? Nezdá se vám trochu riskantní sázet vše na jednu kartu? Co když to nevyjde? To se může stát, přesněji řečeno stane se to. Neúspěchy vás budou provázet celý život. Pravé umění je umět se k neúspěchu postavit čelem, poučit se a jít dál. A to je další zásada. Být šťastný na cestě za svým cílem. Naučit se radovat se v každodenních situacích a užívat si je.

„XY“ VIDÍM, ALE PŘESTO JSEM SLEPÝ

V našem okolí se stále něco děje, za den dostaneme tisíce podmětů k přemýšlení. Každá situace je originální. Tak každou situaci vnímejte. Vnímání si jde ruku k ruce se soustředěním. V soustředění je síla. Proto žijte každou situaci vašeho života, neexistuje rutina. Všechno je originální, a čím dříve si to uvědomíte a budete se na to soustředit, tím dřív se pro vás všední věci, které pro vás byly neviditelné, promění v něco úžasného.

Doufám, že na konci tohoto článku chápete, kdo má v ruce „XY“ klíčů k úspěchu. A že neexistuje žádný souhrn, jaké ty klíče jsou a jaké postupy vám zaručí krásný a plnohodnotný život. A pokud jste se na začátku divili, proč není určený počet klíčů k úspěchu, tak doufám, že teď už vám to je jasné.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center