O Workshopu

Workshop inspirovaný knihou Zrození kmenového vůdce od autorů: Dave Logan, John King a Hallee Fischer-Wright.

Věděli jste, že každá firma a každá organizace je ve skutečnosti tvořena větším či menším počtem menších skupin? A zároveň, že tyhle skupiny ať už vědomě či nevědomě uznávají stejné hodnoty, fungování a stejný “jazyk”?

Aniž bychom si to uvědomovali tvoříme jednotlivé kmeny a jsme jejich součástí. Děje se od pradávna, kdy jsme se sdružovali do kmenů o velikosti maximálně 150 lidí, abychom dohromady lépe fungovali. Samozřejmě kmenové fungování s sebou přináší celou řadu výhod, příležitostí, ale zároveň i povinností. Tím nejdůležitějším jsou pak úroveň jednotlivých kmenů, které určují jeho sílu a fungování.

Koupit lístek

Co si z Workshopu odnesete?

Dozvíte se 5 úrovní, ve kterých se může kmen nacházet.

Poradíme Vám, jak využít kmenové fungování nejlépe pro sebe a pro svůj kmen.

Ukážeme Vám, jak se dostat na nejvyšší možnou úroveň.

Naučíme Vás, jak kmeny fungují na jednotlivých úrovních.

Průběh Workshopu

16:30 - 16:55

Registrace

17:00 - 18:15

První část Workshopu

18:15 - 18:45

Pauza a networking

18:45 - 20:00

Druhá část Workshopu

Koupit lístek

Kdo bude přednášet?

Ondřej & Michal Smejkalovi

Workshop Kmenové vůdcovství

S naším společníkem Patrikem Šimonem jsme založili platformu pro inspiraci a osobní rozvoj Svět Úspěšných, která má v těchto dnech celkem více jak 170.000 sledujících. Inspirujeme lidi svým příkladem a pomoci příběhů úspěšných lidí, aby si každý našel svoje poslání a realizoval ho.

Zároveň jsme spoluzakladatelé komunity THE TOP TEAM, která je v současnosti největší v oblasti Network marketingu v Čechách a Slovensku a zároveň působící jednotně a systematicky. Podařilo se nám vytvořit komunitu lidí, kteří sdílejí společné hodnoty, mají stejný směr a navzájem se podporují v budování společného byznysu se záměrem získat finanční a časovou nezávislost. To všechno prostřednictvím sdílení myšlenky globálního podnikání, cestování, osobního rozvoje a podnikatelského růstu.

Termíny a místa workshopu

19. 2.

Brno

MAYDAY, Dominikánská 7

20. 2.

Praha

MEETME23, Washingtonova 1568/23

Koupit lístek