O Workshopu

Online workshop inspirovaný knihou Nastavení mysli od profesorky Standfordské univerzity Carol Dweckové. Naše myšlení z podstatné části ovlivňuje náš vnitřní svět, který se projevu navenek. Zároveň je naším nejsilnějším nástrojem, který pokud poznáme a dokážeme ho správně využít, přinese nám do života nejen pochopení a štěstí, ale zejména pochopení vyššího smyslu našeho bytí. Bohužel ale myšlení dostáváme v základní výbavě a tedy zdarma, a proto ho nejspíš většina z nás nikdy více nepozná a naplno nevyužije potenciál, který nám skýtá.

Koupit lístek

Co si z WORKSHOPU odnesete?

Jak funguje naše myšlení

Rozdíl mezi fixním a růstovým myšlením

Rady a tipy, jak své myšlení využívat ve svůj prospěch

Návod jak se dostat do růstového myšlení

Jak pracovat v souvislosti s myšlením s dětmi nebo členy týmu, resp. jak je podporovat

 

Průběh WORKSHOPU

16:45 - 16:55

Připojení se na ZOOM

17:00 - 20:30

Hlavní část Workshopu online

Koupit lístek

Kdo bude přednášet?

Ondřej & Michal Smejkalovi

Workshop Kmenové vůdcovství

S naším společníkem Patrikem Šimonem jsme založili platformu pro inspiraci a osobní rozvoj Svět Úspěšných, která má v těchto dnech celkem více jak 170.000 sledujících. Inspirujeme lidi svým příkladem a pomoci příběhů úspěšných lidí, aby si každý našel svoje poslání a realizoval ho.

Zároveň jsme spoluzakladatelé komunity THE TOP TEAM, která je v současnosti největší v oblasti Network marketingu v Čechách a Slovensku a zároveň působící jednotně a systematicky. Podařilo se nám vytvořit komunitu lidí, kteří sdílejí společné hodnoty, mají stejný směr a navzájem se podporují v budování společného byznysu se záměrem získat finanční a časovou nezávislost. To všechno prostřednictvím sdílení myšlenky globálního podnikání, cestování, osobního rozvoje a podnikatelského růstu.

Termín a místo WORKSHOPU

2. 4.

Online

Online workshop proběhne prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz do místnosti obdrží účastníci ihned po zakoupení spolu s emailem o potvrzení platby
 

Koupit lístek