fbpx

2 dubna

Will Smith odhaluje 8 klíčů tajemství úspěchu

0  comments

Kdo by si kdy pomyslel, že právě hollywoodský herec Will Smith bude inspirovat svět. Ono tomu tak ale opravdu je. Will Smith je úspěšný herec už od svého mládí, kdy začínal jakožto neposlušný kluk v Bel-Air. Jaké klíče tajemství úspěchu Will Smith ctí?

1. Vaše velikost je pouze věc volby

To, jak jste velcí, je pouze věcí vaší volby. Vždy záleží především na vás, jak velcí budete v nitru své duše, neboť velikost vás samotných je měřena vaší myslí. Je to duchovní stránka každého jedince a ničí mysl není nikým jiným omezena, pouze vámi samými.

2. Věřte, že to jde

Pokud nebudete věřit v dosažení cíle, pak kdo tedy? Nikdo jiný. Vy jste iniciátory svého života a k tomu se musíte řádně postavit. Prvním krokem na cestě k jakémukoli cíli prvně věřte. A věřte, že pokud budete věřit, se zdravým rozumem, v jeho dosažení, pak se Vám šance na úspěch díky Vaší mentální stránce, také zvýší.

3. Talent je přeceňován

Je především třeba oddělit to, jak vnímáme talent a dovednosti. Talent je vám dán od přírody, ale nikdo neuspěje pouze s ním, bez jakéhokoliv úsilí. Zatímco talent je přirozený, u dovednosti je třeba, aby ji člověk postupně rozvíjel.

4. Nic zbytečně nekomplikujte

Záleží pouze na našem přístupu, ale pokud budeme při stavbě zámku pokládat základy kvalitně, jednu kostku po druhé, jak nejlépe umíme, pak bude konstrukce pevnější a stabilnější, než si dokážeme představit.

5. Nezáleží na tom, odkud jste

Zde jsou dva úhly pohledů. Není až tak důležité to, odkud pocházíte, jako to, kam míříte. Pokud nemáte jasný směr, stojíte stále na místě a o tom život přeci není. Z minulosti se sice poučte, ale vždy mějte na paměti, jaké kroky chcete činit dále.

6. Zaměřte svou pozornost na rozdíly

Jak Will Smith říká: „Jediná věc, ve které se od ostatních liším, je to, že se nebojím zemřít vyčerpáním.” Udělejte maximum pro dosažení toho, co chcete. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče.

7. Nic není nereálné

Být realistický je nejčastější cesta k průměrnosti. Kdysi bylo nereálné, aby člověk jen otočil vypínačem a světla se rozsvítila. Stejně tak bylo nereálné, aby kus kovu přenášel lidi nad oceánem. Naštěstí Wright Brothers a Benjamin Franklin si to nemysleli a vydali se proti proudu. Realistické myšlení brzdí inovaci a růst.

8. Naše myšlenky se zhmotňují

Každá naše myšlenka je do vesmíru vysílána jako čistá energie, která se postupem času zhmotňuje. To, na co myslíme, se nám také děje, neboť právě my jsme magnetem, na který se chytá veškerá energie ve vesmíru. Ať už se tedy bojíme nebo věříme, pak se naše myšlenka také stává skutečností.

Co si myslíte o myšlenkách, které Will Smith ctí? Máte nějaký svůj klíč k tajemství, o který byste se s lidmi také chtěli podělit? Napište do komentáře a staňte se inspirací ostatním.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center