fbpx

2 dubna

Vzorec životního úspěchu? Naše DNA!

0  comments

Myslím, že už je čas!

Dnešní “Svět Úspěšných” jsme spustili v roce 2013. Naší původní myšlenkou a záměrem bylo a pořád také je, šířit do našeho okolí pozitivní a smysluplné informace. Informace, příběhy, rady, tipy a zkušenosti, které mohou v pozitivním smyslu ovlivnit naše myšlení. Chtěli jsme a stále chceme, aby myšlení fungovalo pro nás. V podstatě je to náš nejmocnější nástroj, který většina lidí nechává v ochranném obalu spolu s manuálem, který nikdy neotevře. Prostě jsem přesvědčen, že úspěch začíná v hlavě.

Jsme tady už pár let a vývoj nezná stagnaci. Náš startovací záměr se nám daří naplňovat. A jak to víme? Jsou to vaše reakce, názory a nová přátelství. Je to hlavně díky vám, našim fanouškům, kteří nás sledujete, komunikujete s námi a dáváte nám zpětnou vazbu. Jsme tak silní, jak silní jste vy. Jsme si plně vědomi vašeho podílu na úspěchu projektu Svět Úspěšných. Jsme za váš zájem a aktivitu nesmírně vděční a zároveň nás to zavazuje k dalšímu růstu.

V poslední době se zabýváme jednou myšlenkou. Jak je možné, že někdo dosahuje výsledků lehce a druhý se s tímto tématem celý život pere? Kde je ten klíč, kterým se to vše odemyká a spouští?

Rozhodili jsme sítě, poradili se s kolegy a výsledek…  tréninkový projekt s názvem DNA ÚSPĚŠNÝCH – Měníme motivaci v realizaci.

93

“A teď bychom byli nejraději hned vedle vás, abychom viděli vaše reakce. Hodně nás totiž zajímá, co si pod názvem „DNA Úspěšných“ představujete? Co přesně se vám v tuhle chvíli honí hlavou?”

My v tomto slovním spojení vidíme vzorec a jednu velkou pravdu. Tou je fakt, že každý z nás má v sobě zakódovaný úspěch. Přesněji řečeno, potenciál stát se úspěšným, ať už si pod tím představíte cokoliv. Jednoduše to máme v sobě, v naší DNA! Jen o tom nevíme, nebo tušíme, ale nevíme JAK NA TO! Dá se s tímto tvrzením souhlasit?

DNA ÚSPĚŠNÝCH – Měníme motivaci v realizaci

Záměrem tohoto projektu je najít v každém, kdo cítí potřebu objevit a uplatnit potenciál své DNA, svou genetickou konkurenční výhodu. Určitě nečekejte motivační workshopy a školení, protože v tomhle případě přecházíme od motivace k realizaci. Cílem programu DNA Úspěšných je najít v lidech jejich skutečný potenciál, poznat ho, naučit se s ním pracovat, rozvíjet ho a v konečném důsledku ho naplno využít! Jednoduše dostat lidi do měřitelných výsledků, které si každý sám určí.

94

Po celou dobu budeme v úzkém kontaktu s účastníky, protože program budeme realizovat formou několika týdenní akademie. Budeme pracovat, resp. se zaměříme na vaše použitelné klíčové zdroje, kterými jsou osobnost, myšlení, strategie, obchodní model, komunikace. Cílem je schopnost jedince, dosáhnout úspěchu ve třech životních rolích Osobnost – Vztahy – Podnikání a dokázat si to vše užít v reálném životě.

Postupně vám poodkryjeme více, stejně jako tým, který za projektem DNA Úspěšných stojí. Věřte nám, že jsme obrovským způsobem natěšeni, protože víme, přesně co děláme. Díky tomuhle projektu vytvoříme z lidí, kteří mají záměr, jsou motivovaní a chtějí, lidi, kteří mají reálné výsledky a mají svůj život pevně ve svých rukou. Počet těchto lidí je náš úspěch a obrovská výzva!

A právě tohle mám rád, to je moje DNA.

Více o projektu DNA Úspěšných se dozvíte zde.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center