fbpx

2 dubna

Využíváte správné zdroje energie? Tyto tipy vás zaručeně nadopují

0  comments

Blíží se jaro, kdy s prodlužujícím se dnem přichází větší a větší dávka energie. Venku je tepleji. Je toho potřeba využít a co nejvíce toho udělat.

Co nám kromě hezkého počasí nejčastěji a nejvíce dodává energii?

1. RODINA A BLÍZCÍ

Koho jiného máme nejradši, než svoji rodinu. K ní máme to nejbližší pouto, ke kterému se nedá nic přirovnat. S rodinou trávíme ty nejhezčí chvíle. Rodina má své kouzlo. Za celý týden jste rozlítaní, potkáváte různé lidi a zažíváte různé situace, vše se odehrává rychle a často pod stresem. Je taková doba. Ale kdo z nás se netěší domů, až bude kolem svých nejbližších, nebo kamkoliv, kde bude trávit čas v okruhu svých přátel. Nezapomínejme trávit čas s těmi, které máme rádi a které milujeme, protože oni mají rádi a milují nás.

Související článek: Pochvala jako neuvěřitelný zdroj energie

2. KONÍČKY – hlavně sport

Psychické i fyzické odreagování po práci přijde více než vhod. Kancelářským typům samozřejmě pomůže pohybová aktivita více než tomu, kdo dělá rukama. Každý má svůj recept, jak se bavit a “vypnout”. Jinak by nám “praskla hlava, zbláznili bychom se”, nebyli na tom dobře psychicky. To ale nechceme! Takže se pojďme bavit na maximum!

3. RELAX A ODPOČINEK

Každý z nás si musí umět odpočinout, ať je jeho pracovní náplní cokoliv. Ti, kteří jsou pracovně a stresově vytíženi, musí o to více. A každý dříve nebo později zjistí, že pořádný spánek je opravdu důležitý. Je lepší více spát a díky tomu toho zvládnout více a hlavně produktivně, nebo nespat a mít rozdělané aktivity s možností výskytu chyb? Ale jak říkám, na to si přijde každý s věkem a zkušenostmi sám. Přiznávám, i já se postupně učím odpočívat a více spát.

Související článek: 5 zaručených rad, jak se zdravým tělem a svěží myslí dosáhnout úspěchu

4. NAPLŇUJÍCÍ AKTIVITY NEJEN V PRÁCI

Koho baví jeho povolání či podnikání, ten se nabíjí energií při svých povinnostech. No není to skvělé? Je to skvělé! Ale mělo by to být správné a co nejvíce, jak to je možné. Spokojeně trávit svůj čas bychom měli hlavně o svém volnu. Procházky, výlety, hry jsou k tomu jak dělané. Tak pojďme!


Každý z nás je jiné povahy, každého baví něco jiného, každý je jedinečný. A každý má na dobrou náladu svůj lék, doping, životní styl. Obklopujme se rodinou a správnými lidmi, žijme naplno a s dobrou náladou!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center