fbpx

2 dubna

Výjimečná, luxusní, honosná, přesně tak by se dala nazvat luxusní vila v Las Vegas

0  comments

Již v minulém roce se tato výjimečná a luxusní vila objevila na seznamu prodávaných nemovitostí. Ovšem ne za ledajakou cenu, ale rovnou za necelé 3 miliony dolarů, což je v přepočtu 66 milionů korun.

Seven Hills se nachází v Hendershonu v Nevadě a to s celou řadou architektonických stylů a sídlem na adrese 1386 Opal Valley Street. Je to doslova moderní, střídmé a sofistikované mistrovské dílo o rozměrech 687 metrů čtverečních. Pravdou je, že přitahuje oči jež milují ostré úhly, šedé tóny a skutečně propracované detaily. Zkrátka a jednoduše za předními dveřmi nemůže člověk očekávat vůbec nic obyčejného, ale naopak.

Foto: luxury-design
Foto: luxury-design
Foto: luxury-design

Překvapení na vás čeká až tehdy, kdy vstoupíte dovnitř, kde vás jako první překvapí vodopád v luxusní tropické zahradě tak dobře integrované, že bude mít každý host pocit, jako by vstoupil do zcela nového ekosystému. Impozantní části domu a jeho neutrální barvy umožňují, aby do jeho středu vnikalo přirozené světlo bez toho, aniž by na vás pražilo slunce a otravovalo nevadské teplo.

Překvapení odhalí okamžik, kdy vaše noha vstoupí dovnitř. Vodopád vás pozdraví v luxusní, tropické zahradě tak dobře integrované, že hosté budou mít pocit, jako by vstoupili do nového ekosystému. Naléhavé objemy a neutrální barvy umožňují, aby přirozené světlo vyniklo ve středu, aniž by přineslo teplo Nevady.

Foto: luxury-design

V prvním patře této vily samozřejmě nechybí ani překrásná kuchyň, obrovský obývací pokoj, plný bar a salonek s televizí. Radost by měli také mnozí příznivci vína, neboť i zde se nachází nadměrný prostor pro ukládání vína. Dokonce je uzpůsoben tak, aby jste se mohli pochlubit svými nejlepšími lahvemi.

Foto: luxury-design

Zalíbení by zde našli také lidé milující večírky nebo relaxaci samotnou. Opomenuto nebylo totiž zkrátka vůbec nic. Terasa, lázně, bazén, fontány, recepce a mnohé další pro slavnostní příležitosti všeho druhu.

Foto: luxury-design

Vrchní a přepychové apartmá si vyhrazuje to nejlepší, co může majitel nabídnout. Jeden ze šesti pokojů má dokonce prostornou koupelnu s vanou a dvěma sprchami. Aby to nebylo málo, tak se dále v prvním patře nachází hrací místnost, jež zahrnuje vlastní kuchyň a obrovský balkon.

V celém objektu je výjimečný panoramatický výhled na okolní golfové hřiště, hory a také Las Vegas.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center