fbpx

2 dubna

Úspěch nejsou pouze peníze, nýbrž také láska a mnohem víc

0  comments

Někdy jsou věci tak moc složité, že se v nich sami ztrácíme. Zapomínáme totiž na obyčejné věci, které nám pomáhají být takovými, jakými jsme. Jednu z nejdůležitějších věcí, kterou ztrácíme, je láska.

Kde jsou doby, kdy byla pro nás vším? Honíme se za něčím, jen abychom byli šťastní. Bez lásky to nejde. Když není, nejsme úplní. Neumíme se smát, tvořit a být sami sebou. Je to naše nedílná součást, stejně tak jako smích a pláč. S tím jde ruku v ruce podpora, kterou – ať chceme nebo ne – potřebujeme. Smích, pláč, láska, to vše jsme my. Když nějaká část chybí, dostáváme se pomalu, ale jistě na dno, ze kterého je těžké se zvednout. Málo lidí si umí připustit, že bez těchto tří věcí nejde fungovat. Je to tak.


68

I tyto věci nám zajišťují štěstí, naplnění, a tvoří nás. K čemu jsou peníze, když nejsme úplní? Stejně hledáme a hledáme. Láska je něco, co nikdy nikdo nedokázal popsat. U každého se odehrává jinak, ale u všech má stejný účinek. Vzpomeňte si na to, když jste láskou jen překypovali. Vše šlo v ten okamžik samo. I když se dostavily slzy, i když vám vše připadalo bezvýchodné, láska uměla vyčarovat zpět úsměv. Potlačila slzy, vyvolala smích.

Přestaňte pátrat po tom, proč to nejde, a začněte od základních kamenů. Začněte od toho, kdo jste a co je důležité. Je možná umění vydělat peníze. Být úspěšný, ale také je umění ctít tyto 4 věci a mít je vždy na blízku. Jedině tak jsme to my. Pojďte úspěchu naproti, naučte se vnímat tyto 4 věci. Vše ostatní se dostaví dříve či později.


 

Není to zase tak složité. Možná budete muset udělat pár změn, ale věřte, že za to opravdu stojí. Co více si přát? Láska, smích, pláč a podpora… To je to, co potřebujete. Peníze vám tohle opravdu nevynahradí. Toto a mnohem více se dočtete již v lednovém vydání tištěného časopisu Svět Úspěšných.

button


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center