fbpx

2 dubna

TESLA 3 dosud dosáhla téměř 330 000 objednávek aneb Jak udělat z nemožného možné

0  comments

Pár desítek let zpět by si jen málokdo uměl představit, že budeme moci jezdit v elektromobilu. V dobách, kdy byla vynalezena elektřina, by si  Thomas Alva Edison nebo Nicolas Tesla ani ve snu nepředstavili, že by jednou elektřina pomáhala lidem i v oblasti dopravy. Elektromobily se pomalu rozšiřují do celého světa. Není se čemu divit. Elektromobily jsou ekologickou a levnou variantou.

Největším trhákem tohoto roku v oblasti elektromobilu je Tesla 3 ze stáje Elona Muska. Když přišel s tímto nápadem, určitě nepředpokládal, že během uvedení na trh Tesla 3 vyšplhá na objednávku o velikosti téměř 330 000 kusů.

Její energický design nedá spát ani ženám. Dobrou zprávou je, že Tesla 3 nebude jen jeden model, ale rovnou dva. Tuto informaci odtajnil technický ředitel společnosti Tesla Motors JB Straubel.

Co můžete od Tesly 3 očekávat?

Bude sice menší, nabídne méně luxusu a taky bude pomalejší než jeho dva předchůdci, což rozhodně nevadí. Na jízdu po městě bohatě stačí. Bude dostupný všem.

Na jedno nabití ujede 300 km, což na běžné popojíždění stačí. V Evropě se tato kráska objeví příští rok. Můžete očekávat jen to nejlepší, co vám Elon Musk a jeho tým může nabídnout.

Díky Muskovým vizím se tak možná dočkáme i lepšího ovzduší. Konkurenční firmy nezahálejí a to je i jedna část vize, o kterou se Musk pokoušel. Jedno mu upřít nemůžeme, pokud se mu vše povede dle jeho časové osy, žádný z konkurentů se mu nevyrovná.

Elona Muska je možné považovat za muže roku, pokud se bavíme o oblasti podnikání a jasně stanoveného kontextu jeho podnikání, který zní – budovat lepší a zdravější společnost. Všechny jeho kroky tento fakt potvrzují a model TESLA 3 se stal historicky prvním elektronickým autem, které je dostupné i pro běžného smrtelníka.

Právě život Elona Muska je natolik zajímavý a inspirativní, že jsme se ho rozhodli dopodrobna zpracovat a umístit jej do druhého čísla našeho magazínu, který nabízí ještě širší pohled na to, jak jedinečné kroky Elon Musk provedl a ještě plánuje provést. Pokud vás zajímá, co všechno stálo v jeho cestě za úspěchem, neváhejte a objednejte si tento magazín, který vám zašleme přímo do vašich poštovních schránek.

 

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center