fbpx

2 dubna

Staňte se hosty a zažijte lázně zcela jinak

0  comments

Představte si aromatickou vůni olejů, které se vám rozlévají po těle, zatímco vás ruce odborníka pevně masírují, představte si horkou koupel, chuť a vůni výběrového vína a uklidňující hudbu. Vítejte v Konstantinových lázních. V kouzelném světě plném klidu, relaxace, ale i kulturního a sportovního vyžití. Už dávno jsou pryč doby, kdy se do lázní přicházeli léčit jen nemocní lidé. Konstantinolázeňský vzduch, provoněný přísadovými koupelemi a aroma masážemi, si v současnosti může dopřát opravdu každý.

HISTORIE, TRADICE, ODBORNOST

Tradice místního lázeňství se počítá již od roku 1803, kdy sedláci z nedaleké Nové Vsi postavili první lázeňskou budovu v místě dnešních Starých Lázní. V roce 1837 lázně koupil majitel okolního panství kníže Konstantin z Löwensteinu, po kterém dnes nesou Konstantinovy Lázně svoje  jméno.

SPA BOUTIQUE HOTEL LÖWENSTEIN

Ponořte se do bylinných koupelí, uvolněte se voňavými masážemi, dopřejte si relaxaci v luxusních apartmánech. Pochutnejte si na výborné kávě, kvalitním moravském vínu a regionálních potravinách. Nechte se unášet na vlně retro hudby z bohaté kolekce vinylových LP desek. Nově otevřený komfortní hotel, který svým hostům nabízí léčení i odpočinek v designovém prostředí, vyrazí dech skutečně každému. Hosté tak mají zajištěný exkluzivní pobyt po všech stránkách.

ZAŽIJTE LÁZNĚ JINAK

Všichni pracovníci vám ochotně pomohou zajistit doplňkové aktivity, jako je např. golf, tenis, vyjížďky na koních, výlety za poznáním, kulturou i za nákupy po Česku i do zahraničí, vyhlídkové lety, taxi služba a půjčovna auta či kola, služby směnárny a mnohem víc.

VOLNÝ ČAS, OKOLÍ,  KULTURNÍ A SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Samotné Konstantinovy Lázně pak nabízejí relaxaci v rozlehlém lázeňském parku a i jejich okolí je přímo stvořeno pro odpočinek, relaxaci i turistické zážitky. V nejbližším dosahu se nacházejí naučné stezky i několik historických památek a přírodních objektů, které je možné navštívit pěšky či na kole.

Nesmírné bohatství představuje neobvykle zachovalá příroda vůkol. Pestrá, kopcovitá krajina s jehličnatými až smíšenými lesy je v sezoně doslova houbařským rájem a zároveň je velmi bohatá na zvěř. Při vycházkách k pozdnímu odpoledni lze sledovat desítky až několik stovek kusů čítající stáda jelenů sika.


 

Širokou nabídku týdenních či víkendových pobytu zaměřených na wellness odpočinek, romantickou relaxaci ve dvou, aktivní dovolenou s přáteli, rodinou či s dětmi, nebo seniorské pobyty věnované podpoře zdravého životního stylu si určitě nesmíte nechat ujít.

Vykročte tak společně s námi a získejte exkluzivní obsah tištěného magazínu, který vám pomůže změnit vás život. Tištěný magazín SÚ pojímá pouze exkluzivní obsah. Předplatné si můžete pořídit nejen na celý rok, ale též pouze jedno vydání nebo elektronickou verzi. Jsme v tom společně!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center