fbpx

2 dubna

Spousta inspirace, fůra skvělých rad a ranec dobrého jídla. Takový bude Startup Festival

0  comments

Ve středu 11. května od 9:00 se na půdě VŠE bude konat Startup Festival. Proč tam jít? Bude tam totiž největší koncentrace skvělých nápadů a byznysu na metr čtvereční v celé České republice.

Právě při této příležitosti se sejdou začínající více či méně známé startupy, které budou po celý den prezentovat své projekty v unikátním konceptu, který vznikl na základě spolupráce pražských podnikatelských inkubátorů. Ač se někomu může z názvu festivalu zdát, že zúčastnit se můžou pouze nadšenci podnikání, tak se pekelně mýlí. Na své si tady přijde totiž úplně každý! Proto jsem se rozhodl zeptat se na bližší informace Libora Uhlíka, hlavního organizátora této zajímavé a perspektivní akce.

Co je vizí Startup Festivalu?

Vizí je podnítit podnikající studenty, posílit startupovou komunitu a zároveň propojit lidi s tímto zájmem mezi sebou. Ukázat lidem, kteří nechtějí pracovat v korporaci, že existuje i jiná cesta a tou je právě zapojení do rozvíjející se malé i větší firmy.

Kdo by rozhodně měl na Festival dorazit?

Nadšenci pro podnikání a ti, kteří se chtějí zapojit do startupové komunity, ale i lidi, kteří chtějí načerpat trochu inspirace nebo začít pracovat ve startupu. Věřím tomu, že akce bude zajímavá pro studenty, širokou veřejnost, ale i třeba pro investory, kteří by chtěli zainvestovat do nějakého zajímavého projektu. Vstup je samozřejmě zdarma.

Na co se v doprovodném programu mohou účastníci těšit?

Především na zajímavé přednášky a panelové diskuze na nejrůznější témata. Pro všechny nerozhodné bych doporučoval panelovou diskuzi na téma Práce ve startupu vs. korporát, která by mohla spoustě lidem usnadnit rozhodování o svém budoucím zaměstnání.

Můžeme se těšit také na panelovku o financování startupů od HitHit, CredoVentures, Fundlift a Atoto nebo na diskuzi o nové éře osobní dopravy s představiteli Uber, Liftago a Taxify.

Připravujeme také takzvané Success Stories, kde například Airbnb či Skypicker budou vyprávět o své cestě k úspěchu. Dále jsou připraveny individuální konzultace „one2one“ s odborníky na nejrůznější otázky od práva až po konzultaci samotného business plánu.

V neposlední řadě jsou připraveny také workshopy nebo networkingové hry o různé hodnotné ceny. Těšit se také můžeme na spoustu dobrého jídla od rozjíždějících se food projektů. Každý si během dne určitě přijde na své.

Svět Úspěšných je mediálním partnerem této velmi zajímavé a smysluplné akce. Těšíme se na tento den, na všechny lidi, program, inspirace, zážitky.

DSC_39521111111


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center