fbpx

2 dubna

SPLNIL GLORIOUS 2015 OPRAVDU TO, CO SLIBOVAL?

0  comments

Studenti, úspěšní lidé, Brno. Když tyto 3 slova spojím dohromady, nastane chemická reakce. Před zraky 500 studentů vystoupilo na studentské konferenci GLORIOUS 2015  20 řečníků na téma, které si každý řečník sám vybral. Slyšeli jsme o počátcích jejich podnikání, ale také cenné rady a tipy pro nás začínající.

Nyní Vám propůjčím své oči, uši, pocity, dojmy a zážitky z gigantické studentské konference v Brně – Glorious 2015.

A TAK JSME TU!

Je středa ráno 8. dubna. Společně s naší šéfredaktorkou Káťou Vaňkovou přijíždíme autobusem do Brna. Jsem v Brně poprvé a jsem ohromen. Je tu krásně čisto a mnoho lidí je skvěle naladěno s úsměvem na tváři.

LUXUSNÍ PROSTORY A LUXUSNÍ FRONTA

Nasedáme na MHD a v tu ránu se ocitáme u budovy, která praští do očí snad každého.
SONO centrum
Jeden z nejmodernějších evropských hudebních klubů, který udává tón Moravské metropole. Nadstandardní komfort interiéru zajišťuje výjimečné pohodlí pro všech 500 posluchačů a s dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary se řadí mezi TOP exkluzivní konferenční prostory ČR.

Do očí nás nepraští jen monumentálnost budovy, ale také fronta před ní. Naštěstí jsme, jako zástupci magazínu Svět Úspěšných, partnery této velkolepé akce a můžeme vejít bočním VIP vchodem.

[easingslider id=“1726″]

Interiér je úchvatný. Všude nadšení lidé, kteří se nemohou dočkat, co se dozví od lidí, jenž dosáhli něčeho, o čem mnoho přítomných každý den sní. Dosáhli finanční svobody, jejich knihy jsou bestsellery a jako přednášející jsou zarezervováni na roky dopředu.

na začátek rady z praxe

Jako první na pódium suverénně nastoupil slovenský podnikatel Stanislav Gálik. Ještě mu není ani 30 let a už dokázal úspěšně prodat svou firmu za obnos, jenž si málo kdo z přítomných vůbec dokáže představit, a má co utrácet do konce života. Jeho přednáška byla velmi inspirující a odnesl jsem si z ní opravdu mnoho skvělých tipů. Káťa zapisovala jednu velkou myšlenku za druhou. Stanislav nakonec sklízí aplaus ve stoje a nadšeně odchází ze scény.

Dokážete si vůbec představit, že takto to má probíhat celý den? Na konci dne není nikdo unavený. Přednášející jsou uchváceni nadšením svých posluchačů a posluchači zase hodnotou, která je jim předávána.

CO SI MYSLÍ NAŠI ČTENÁŘI?

Večer se účastníme afterparty a pro zajímavost pořádáme malý průzkum pro Svět Úspěšných.
Naše otázka je jednoduchá: „Co pro Vás znamená úspěch?“

Pěkná budoucnost, práce a rodina
Honza 20 student

Seberealizace
Jiří 28 podnikatel

Vážit si sám sebe za to, co sem dokázal
Tomáš 22 student

Mít všechno, na co si vzpomenu
Bronislava 23 studentka

Žít život podle sebe a mít okolo sebe lidi, kteří tě podrží i v tom nejhorším
Dominik 17 student

Nadšení z akce se znásobilo, když jsme potkali našeho kolegu, slovenského redaktora, Dominika Hamaje.

DSC_0255

Druhý den probíhal ve stejně nabitém tempu. Jeden hodnotný výstup za druhým. Skvělým zpestřením byl zábavný výstup Marka Džirasy, po kterém jsme v odpoledních hodinách se slzou v oku museli akci opustit a vydat se na cestu domů.

Musím pochválit doprovodný program, na kterém se podílí především sponzoři akce. Mohu si například vyzkoušet jízdu Audi A6, nechat se vyfotit od profesionála na CV či si nechat udělat karikaturu od nejlepšího karikaturisty v ČR. Vše bylo samozřejmě v ceně vstupenky.

tak za rok nashledanou

Zpětně hodnotím Glorious 2015 velmi pozitivně. Vše bylo precizně zorganizované. Obsazení řečníků i program celé akce byl velmi pestrý.

Snad jedinou kosmetickou vadou na kráse bylo několik nešťastně zvolených témat, která nebyla příliš vhodná pro cílovou skupinu, kterou byli především nezkušení studenti. Ovšem i obsah těchto přednášek byl velmi hodnotný a hrstka aktivních podnikatelů si jistě přišla na své.

Nemůžu se dočkat příštího roku, kdy se doufám zúčastním akce Glorious 2016. Pokud jste zmeškali letošní ročník, určitě jděte na ten příští, ale pozorně sledujte předprodej vstupenek. Ty letošní zmizely velmi rychle!

TO NEJLEPŠÍ SI SCHOVÁVÁME PRO ODBĚRATELE NAŠEHO NEWSLETTERU. POKUD CHCETE PRAVIDELNĚ DOSTÁVAT TAJNÉ INFORMACE Z OBLASTI PODNIKÁNÍ A OSOBNÍHO ROZVOJE, PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO NEWSLETTERU ZDARMA, KTERÝ NAJDETE NÍŽE.

Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center