fbpx

2 dubna

Sloupek: Sněte, bojujte a věřte

0  comments

Taky si občas připadáte jako děti, které neustále sní? Pokud ne, nevadí. Stačí poslouchat děti, které si umí všechno dokonale představovat. To jim nikdo upřít nemůže. Nejsou zatížené shonem, honbou za penězi a nemají téměř žádnou zodpovědnost. My dospělí už tím bohužel zatížení jsme.

Každý krok obracíme sem a tam. Hledáme odpovědi na otázky, a především na tu jednu, zda do toho jít nebo ne. Pochybujeme, ptáme se ostatních. Chybí nám právě ona dětská spontánnost, představivost a částečně i umíněnost, se kterou se děti do svých vizí vrhají.

Já už nesním. Svůj sen si totiž žiju. A ano, je to sen z dětství. Šla jsem za ním. Neposlouchala ostatní, když mi říkali, ať se na to vykašlu, že takových, jako jsem já jsou mraky. Ne, nejsou. Já jsem jedinečná. Stejně jako mé sny. Jenom mé. Nikoho jiného.

Tak jako jsem jedinečná já, tak jste jedineční i vy. Jděte, buďte spontánní a umínění. Hlavně nic neodkládejte. Udělejte si plán a malými krůčky a posunujte se ke svému cíli. A začněte už dnes, protože už včera bylo pozdě. Posuňte se, věřte a bojujte. Nikdo jiný za vás totiž bojovat nebude.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center