fbpx

2 dubna

Sloupek: SMYSLUplný život

0  comments

Hledáme a nemůžeme najít? Vzory, knihy, příběhy jsou skvělou inspirací. Otevírají nám oči, nakopávají nás k tomu, abychom něco začali dělat. Motivují nás každý den. Co nám nedokáží dát, je smysluplný život. Smysl našeho života musíme najít sami.

Kde ho hledat? Kdo vám poradí? Krásné otázky, odpovědi vás nenadchnou. Vše je pečlivě uschováno ve vaší hlavě. Nikdo na celém světě vám neporadí, jak vést váš smysluplný život. Nikdo vám do hlavy nevidí. Nezná vaše představy a touhy.

Je to jen a jen o vás. Nebojte se si upřímně říct, co vám v životě dává smysl. Co od života chcete. Kde se vidíte za 5 – 10 let. Když si odpovíte na tyto otázky, dostanete krásný návod, jak vykreslit mapu a vyznačit si cestu za vaším cílem a tím není nic jiného než smysluplný život.

Netvrďte mi, že smysluplný život neexistuje. Lhali byste zároveň i sami sobě. Každý život má smysl a každý z nás vidí smysl svého života jinak. Tak ho nepromarněte neustálým hledáním. Najděte čas a koukejte si mapu vykreslit. Každý chceme být šťastný, a proto není čas, ztrácet čas. Jak jej neztrácí Yvona Maléřová Krainová, se dozvíte odpoledne. 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center