fbpx

2 dubna

Sloupek: Nečekej na ten „správný čas“

0  comments

„Téměř všechno – veškerá vnější očekávání, veškerá pýcha, všechen strach z trapnosti nebo neúspěchu – se tváří v tvář smrti ztratí a zůstává jen to, co je opravdu důležité. Vědomí, že zemřete, je nejlepší způsob, jaký znám, jak nespadnout do pasti představy, že máte co ztratit. Nazí už totiž jste. Není důvod nejít za tím, co vám říká srdce.“ 

Steve Jobs

Zavřete oči a představte si sami sebe za pět, deset, dvacet nebo čtyřicet let. Kde chcete v tu dobu být? Co toužíte dokázat a jakými lidmi si přejete být obklopeni? Ať už je vaše představa jakákoli, je možné ji uskutečnit a přeměnit svou vizi v realitu. Odhoďte strach, výmluvy a běžte si za tím, co je pro vás důležité. Nečekejte na ten „správný čas“. Ten může být kdykoli se rozhodnete, a pokud budete jen čekat, ujišťuji vás, že nepřijde nikdy. Čas utíká a brzy může přijít den, kdy si řeknete, co všechno jste mohli dokázat, ale už je pozdě…A to nikdo z nás nechce, pojďme tomu předejít, dokud máme možnost.

Již dnes se můžete těšit na další ze série sedmi návyků, do té doby si sami řekněte, co je pro vás opravdu důležité. Budeme se těšit!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center