fbpx

2 dubna

Sloupek: Co stojí sen?

0  comments

Co nás bude stát splnění našeho snu? Co bude potřeba proto, abychom vyšli správnou cestou? Jak dlouho to bude trvat? Co když se to nepovede? Jak se na mě budou ostatní dívat? Co budu jíst když se nebude dařit?

Všechny  otázky se nám honí hlavou ve chvíli, kdy se rozhodujeme, zda zvolit jednoduchou cestu a zůstat ve své komfortní zóně, nebo zvolit cestu do neznáma: vystoupit ze své komfortní zóny. Všechny obavy se nám začnou živě představovat. Jak se nám nedaří, všichni nás odmítají, nikdo o náš produkt nestojí. Důležité je udělat 180-ti stupňovou otočku a proti těmto obavám se postavit čelem s pozitivním myšlením, třeba jako to udělal Jim Carrey.

Pomocí různých technik a inspirace se můžeme udržet na vlně, která nás bude podporovat i v dobách nesnáze a neúspěchu. V takovémto případě, kdy se nám podaří udělat ten nesmírně důležitý první krok jsme na správné cestě k tomu, abychom vybudovali něco velkého! Proto všechny výše uvedené otázky dejme stranou a zamysleme se nad důležitější otázkou: Co když to neudělám?


Litujete většinou toho, co jste udělali, nebo toho, co ne? 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center