fbpx

2 dubna

Síla vizualizace při cestě k úspěchu

0  comments

Od doby, kdy byl publikován film The Secret, se začalo hodně řešit téma vizualizace. Mnoho lidí díky tomuto filmu zjistilo, že vizualizace může mít pozitivní a bohužel i negativní dopad na jejich život. Vizualizace jako technika myšlení je využívána v mnoha kulturách už po generace.

Síla vizualizace tkví v tom, že každý z nás může díky kreativnímu myšlení dosáhnout úspěchu. (Např. někteří olympijští vítězové využívají tuto techniku jako konkurenční výhodu.) Můžeme přijít s novým nápadem a skrze sílu aktivismu ho můžeme proměnit v realitu, s malou pomocí. Samozřejmě to závisí také na konkrétním přístupu a způsobu jeho provedení.

Tady jsou některé celebrity, které využily sílu vizualizace a staly se tak ve svém životě úspěšnými.

wallpapersdsc.net
wallpapersdsc.net

Jim Carrey

Začátkem 90. let  byl Jim Carrey  neznámá probíjející se hvězda. Během několika let se stal jedním z nejslavnějších herců v Americe. Za tak velkou popularitu vděčí neustálé vizualizaci. Říká, že aby stále věři v úspěch, měl motivaci, vypsal si sám šek na 10 milionů dolarů s datem 1994.  Do roku 1994 se zdokonalil tak, že mohl přesně tuto částku získat za svou roli ve známém filmu Blbý a blbější.

cdn2.thr.com
cdn2.thr.com

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey, kdysi chudé dítě, nyní jedna z nejbohatších žen světa a také jedna z největších celebrit podporujících motivační řečníky. Vizualizaci začala využívat, když byla mladá. Zvykla si sama sobě denně říkat: „Můj život nebude takový, jaký je teď. Můj život nebude takový, jaký je teď. Bude lepší.“ Říká, že je třeba vytvořit co nejvyšší a nekrásnější vizi svého života,  protože platí: jste to, čemu věříte.

7-themes.com
7-themes.com

Will Smith

Will Smith je velký zastánce zákona přitažlivosti. Tento mnohokrát oceněný herec věří, že právě jeho pozitivní myšlení, vizualizace, pomáhá k dosažení úspěchu a také klidu a štěstí. Vždy vnímá sám sebe jako jednoho z nejúspěšnějších hvězd Hollywoodu.

Já sama jsem film viděla, techniku zkoušela a oboje doporučuji. Když už nic jiného, tato technika vám dává obrovskou motivaci, a ta je k dosažení cílů potřeba.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center