fbpx

2 dubna

Revoluční motivační diář, který vám pomůže s vašimi cíli

0  comments

Je neděle 29.11.2015 a v jedné kavárně na Václavském náměstí od 14 hodin představují Jiří Doležal a Jan Emler, zakladatelé revolučních diářů Doller, nejen svůj produkt. Vedení Světa Úspěšných pozorně a se zájmem naslouchá. Celkem rychle je díky oboustranně upřímnému a férovému vystupování poznat, že máme podobně nastavený mindset a poslání, a to, že chceme podporovat lidi v uskutečňování jejich cílů.

Kluci z Dolleru se poznali při studiu VŠ ve Zlíně. A efekt spolužáctví přetavili do zrealizování jejich nápadu. Tomu začali věřit čím dál více, o čemž je utvrzovaly i názory jejich nejbližších a okolí. Rázem se z toho stala srdeční záležitost, ne byznys na rychlé ani žádné jiné zbohatnutí. Ano, i v dnešní době takovíto lidé jsou. Svému produktu jsou maximálně oddaní, pracují až 16 hodin denně. Hromada času, energie, odmítnutí zajímavých pracovních příležitostí, to vše je za tímto plánovačem, to vše uskutečnění snů a cílů obnáší.

261

Zakladatelé svůj Doller neberou jako spotřební produkt, ale jako pomocníka pro pracovní a soukromý život. Každý většinou ví, že svůj cíl nedosáhne mávnutím proutku, ale usilovnou prací díky splnění malých úkolů. Ne každý to však dokáže uvést do praxe. Ale právě Doller dokáže směřovat naše aktivity krok za krokem k výsledkům.

Listuji diářem a objevuji příjemné vychytávky, například kapsička na drobné věci, citáty (které znáte i ze Světa Úspěšných) a originální funkce. Postupně poznávám, že to není jen diář, ale možnost pro to být efektivnější, organizovanější, motivovanější, lepší. A to vše pod jednou střechou.

265

V dnešní hektické době plné bezpočtu aktivit, povinností a informací si píšeme často na kousky papírů své poznámky a nápady. Ale ony papírky ztrácíme, a to je škoda. Tento plánovač však můžete začít používat kdykoliv, není předtištěn jako klasické diáře. Tomu se říká originalita! Co dále spatřuji jako úžasné, je, že můžete vizualizovat a organizovat každodenní práci na svých cílech, zájmech a snech.

Proto navštivte webové stránky doller.cz a facebookové stránky, kontaktujte přímo zakladatele a poznejte na vlastní oči a kůži, že slova výše jsou pravdivá. My vám můžeme jen doporučit Doller jako prostředek pro uskutečnění toho, o čem píšeme. Sami jsme si je pro sebe a své blízké pořídili.


Sdílejte tento článek a napište do komentářů (na webu SÚ) vaše osobní motto. 5 z vás s nejvíce „lajky“ vyhrává po splnění těchto jednoduchých podmínek unikátní Doller s osobním věnováním zakladatelů. Soutěž bude ukončena 15.12.2015 a následujícího dne, budou všichni vítězové kontaktování.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=5reP2s6nBMI]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center