fbpx

2 dubna

Program Řeč těla pro obchodníky a managery

0  comments

Tajemství charisma odhaleno

Program Řeč těla je kompletní shrnutí všech zásadních informací, co Peter Sasín za celou svoji kariéru nasbíral, vystudoval a zanalyzoval v oblasti charismatu a řeči těla. Byla vyrobena detailní mapa, která podnikatelům velmi pomáhá dekódovat nálady, postoje, lži a dokonce i myšlenky zákazníků a lidí v okolí. V programu nejsou žádné esoterické techniky, vše je postaveno na konkrétních postupech a metodách, které jsou světově uznávány a používaný světovými lídry.

Vaše slova říkají, že jste nadšení, ale Vaše řeč těla prozrazuje, že máte strach? Lidé nevěří Vašim slovům, věří Vaší řeči těla! – Peter Sasín

V čem nám program může pomoci?

Program má za cíl naučit obchodníky, managery a podnikatele využívat svůj neobjevený potenciál a tak zvýšit kvalitu komunikace a pomoci k vyšším ziskům. Ale pozor! Málo kdo ví, že mluvené slovo je pouze 7 % celku vystupování a celých 93 % je neverbální projev, tedy řeč těla, mimika a hlas. V programu se účastníci naučí jak konkrétně ovládat a přizpůsobovat svojí řeč těla tak, aby silně a podvědomě působili na druhé a tak se z nich stali charismatičtí jedinci, kteří přitahují lidi.

Účastníci získají hodnotné know-how, které jim přinese okamžité výsledky a hned je můžou aplikovat do svého života. Předprodejová fáze programu Řeč těla obsahuje charisma test zdarma a 3 postupně uvolňované videa zdarma. V členské sekci je potom každý týden uvolňováno jedno vzdělávací video. Celkově účastníci programu získají 16 videí + bonusy.

Autor programu Peter Sasín

Peter Sasín je trenér Neuro-Lingvistického Programování, autor knižního bestselleru TRIUMF, autor nejtvrdšího rétorického výcviku v Čechách a na Slovensku a expert na řeč těla a hypnózu. Peter roky studoval NLP a řeč těla u zakladatele tohohle oboru pana Richarda Bandlera, kde studuje například i světový motivační řečník Tony Robbins nebo Paul Mckenna. Peter také v minulosti pracoval ve firmě Iva Tomana na pozici generálního ředitele pro Slovensko.

Na kterých 93 % přípravy obchodníci zapomínají? Klikněte ZDE

[easingslider id=“1611″]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center