fbpx

2 dubna

Proč a jak dávat druhou šanci?

0  comments

Dát druhou šanci svému spoluhráči (podřízenému, zaměstnanci, obchodnímu partnerovi, partnerovi) a často i protihráči znamená vaše obrovské rozhodnutí a úsilí pro tuto volbu. Práce s lidmi není jednoduchá, často musíme brát v potaz mnoho informací a faktů.

Proč dávat druhou šanci?

Po celý život, osobní i kariérní, každý z nás dělá chyby. Některé větší, některé menší. Každý den zažíváme různé zkoušky a každý den se nám něco nepovede. Dělat chyby znamená příležitosti k (po)učení. Místo toho, abyste s protistranou ukončili jakýkoliv vztah, podejte nečekaně ruku a za to vyžadujte růst obdarovaného a pevnější pouto mezi vámi.

Jak dávat druhou šanci?

Dát druhou šanci není jen tak. Cit, že každý si zaslouží druhou šanci, musíte cítit někde uvnitř sebe. A právě proto se potřebně zamyslete, proč byste měl(a) dávat druhou šanci ostatním. Vše, co máte na jazyku, řekněte naplno, tvrdě, ale slušně. Buďte profesionální, ale zároveň dejte najevo svoji lidskost a rozum.

Související článek: 4 jednoduchá slova, jejichž spojením vytváříme stabilitu partnerského vztahu

Často nám nepomohou manažerské učebnice a rady ostatních, často se nerozhodneme správně. Jak se říká: „Učený z nebe nespadl“. Ale vždy bychom měli zapojit rozum s intuicí a podle této kombinace se rozhodovat.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center