fbpx

2 dubna

Pravý podnikatel je zarputilý jako ragbyový hráč

0  comments

Nacházíme se uprostřed obrovského turnaje, který sledují miliony lidí po celém světě. Ragby je velmi zajímavý sport, který vznikl v Anglii a položil základy pro dnes mnohem mediálně známější americký fotbal. Kdo nesleduje ragby, ten určitě zná aspoň slavný tanec Haka, který tancují novozélandští fotbalisté před každým zápasem, a z kterého se stal jakýsi symbol ragby.

Hrát na obrovském stadionu před zraky desetitisíců lidí je neuvěřitelný zážitek. Už jen když si sami představíte, jak se asi hráči při hraní své státní hymny cítí, musí vám běhat mráz po zádech. A pak to začne – vyhrocený zápas plný tvrdých střetů, emočních situací, úžasných akcí, plný krve. Vítězně položená pětka v poslední minutě, mužstvo vítězí nejtěsnějším rozdílem jednoho bodu. Vlna emocí se vzedme ve vítězném týmu, pot a slzy tryskají na všechny strany, těžká i lehká zranění najednou přestávají bolet, tržná rána v obličeji jako by přestala krvácet.

Po dlouhodobé vytrvalé práci si vychutnat pocit vítězství a jásot davu, začít náležitě oslavovat a užívat si své chvíle na výsluní a pocit zaslouženého odpočinku. To je ragby, to je podnikání, to je život.

A co vy? Doufáme, že jsme vás inspirovali se na věci dívat i z jiné strany. Napište nám, kde vidíte spojitost mezi podnikáním a ragby.

Stále nic? Tak se koukejte v sobotu večer na finále mezi Novým Zélandem a Austrálií, určitě pochopíte.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center