fbpx

2 dubna

Pojďme společně podpořit podnikání

0  comments

Celorepubliková crossmediální kampaň na téma „Začněte podnikat“ chce podpořit nejen stávající podnikatele, ale zaměří se zejména na začínající podnikatele a zaměstnance, kteří o podnikání uvažují. Dle průzkumů chce 37% Čechů v letošním roce z různých důvodů změnit zaměstnání a někteří začnou podnikat. V kampani se v několika oblastech zaměříme na pomoc začínajícím podnikatelům, rady stávajícím podnikatelům a tipy užitečné pro úspěšné podnikání. Statistiky ukazují, že zatímco ze začínajících „klasických” firem nezkrachuje jen každá pátá, ve franchisingu je poměr přesně opačný, tedy zhruba pouze každý pátý pokus je neúspěšný. Proto se v naší kampani společně podíváme blíže také na franchising v ČR. Pojďme společně podpořit podnikání a ukázat, že na to začínající podnikatelé nejsou sami.

Kampaň začněte podnikat

Tištěná část kampaně ZAČNĚTE PODNIKAT vyjde jako vklad do Lidových novin, které jsou nejstarším českým celostátním zpravodajským deníkem pro čtenáře se zájmem o politiku, ekonomiku, kulturu a vzdělání.

konkrétní Oblasti

  • Franchising
  • Financování podnikání
  • Pojištění vašeho byznysu
  • Startup
  • Online svět podnikání
  • Pracovní prostředí
  • Outsourcing

Rozhovor, který vás zaujme!

Co nás také velmi zaujalo, je rozhovor s Michalem Mrhačem, 26-letým podnikatelem, který učí jiné, jak podnikat (v rámci projektu Depeyrac) a téže obstát v obtížných okamžicích podnikatelské branže.

Tato kampaň je realizována společností Mediaplanet. Jsme rádi, že na ní můžeme spolupracovat i my. Pokud Vás tento projekt zajímá, budete mít možnost již tento pátek (11.9.) najít více informací v Lidových Novinách.

coverpage zacnete podnikat


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center