fbpx

2 dubna

Pánové, ženy nás motivují

0  comments

Každý král potřebuje svoji královnu.

Záleží jen na nás, jakou si vybereme.

Pokud si vybereme nějakou, se kterou jsme šťastní, je to výhra na celý život. Tohle se ví už odjakživa. Proto výběru partnera vjenujme dostatečnou dávku času. Ono koneckonců se to všechno lépe táhne ve dvou. To vám prozradí kde kdo.

Znám také mnoho lidí, kteří když našli svou pravou lásku, tak je to pěkně změnilo. Jako by ti lidé najednou dostali pořádnou porci elánu a svět je začal hned víc bavit, když je ten druhý popostrčí vpřed. Být si s tím druhým stále na blízku a podporovat se ve všem. Proto si stále udržujte svého partnera plného optimismu a nepochybujte o něm.

Ženy mají na nás muže hodně velký vliv. Dokáží nás změnit, potěšit, podpořit a mnoho dalšího. Proto bychom měli v dnešní době svoje ženy stále jakoby „nosit v náručí.“ Ale jak je vidět, spíš by se to ještě mělo spousta mužů naučit. Někdy, když vidíme, jak se dnes chovají muži k ženám, jde z toho hlava kolem. Proto se nebojme svoji ženu vychvalovat. Aspoň bude vidět, že vám na ní opravdu záleží.

Dobrá žena by měla také svého muže reprezentovat. Do společnosti by měla chodit se svým mužem tak, aby byli krásně sladěni a doplňovali se navzájem. Toto je teprve krásný vztah, když jste na stejné vlně!

Když to řeknu na rovinu tak: jednoduše byste měli být stejně prdlí.

Plno párů se rozešlo, protože si nerozumělo. To se stává. Ale víc zamrzí, když pár selže kvůli nedostatečné dávce komunikace.

Nebojte se říct své drahé polovičce, co se vám všechno za určitý den stalo, třeba i ty nejmenší „prkotiny“.

A pánové, pokud hledáte nějakou ženu a stále nemůžete žádnou najít, zde je pár dobrých tipů:

1) Zajděte s kamarády někam posedět, pokud vám řeknou, že berou s sebou někoho, koho neznáte.

2) Nebojte se oslovit někoho jen tak na ulici. Že po té dámě chcete číslo? I z tohoto může něco vzniknout. Když to nevyjde, tak se svět nezboří. Jsou tu další ženy.

3) Přijde vám do života jen tak, že to ani nezpozorujete. A všechny tyto ženy, které vám přijdou do života jen tak, těch si važme nejvíce.

4) Existují také kvalitní internetové seznamky. Nebojte se je vyzkoušet. Existuje hodně párů, které se seznámily přes internet a jsou spolu do dnes. Můžete s tou ženou někam zajít a když vám to neklapne, máte možnost dál na internetu oslovovat další ženy, které na vás mohou čekat.

Ovšem nejvíce nám pomohou osobní zkušenosti. Každý je máme odlišné. Každý z nás si prošel něčím jiným. Proto si z každého vztahu odneste co nejvíce zkušeností a zapamatujte si je hodně dobře. Ať se vám ta stejná chyba, kvůli které třeba váš vztah vyhořel, nestane znovu.


 Pokud vás zajímá, jak v sobě jednou provždy probudit tolik potřebnou odvahu a chcete si přečíst inspirativní příběhy osobností, které samotnou odvahu našly a využily ve svůj prospěch, čehož důkazem jsou jejich reálné výsledky, neváhejte si objednat naše nové v pořadí již 4. vydání magazínu Světa Úspěšných, který je i tentokrát plný exkluzivního obsahu.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center