fbpx

2 dubna

Opustila své pohodlí a byla to parádní volba. Bára Tlučhořová si díky tomu plní své vize

0  comments

Znáte to? Máte své sny, ale nerealizujete je. Hlavou vám běhá strach, co budete muset změnit, obětovat, co pro vás bude nové, co se budete muset naučit atd. A tak místo, abyste zařadili o stupeň dopředu, zůstanete na stejné pozici, kde se právě nacházíte.

Časem vás toto rozhodnutí z minulosti dohání s výčitkami, proč jste to ani nezkusili. Někdy je to zkušenost, někdy promarněná příležitost, třeba i životní příležitost. Holt takový je život.

Mnozí z nás ladí ráno mezi 6-9 hodinou Kiss Radio Jižní Čechy. Takových posluchačů je denně desetitisíce. A právě před nimi musí ukazovat odvahu moderátorka, velmi pozitivní a energická žena, Bára Tlučhořová.

Bářiny aktivity, přístup k práci a životu, jsou jakoby na jedné zábavné vlně. Jak sama říká: „Život je potřeba si co nejvíce užívat!“

Bára je krásný originál a prototyp veselého člověka s velmi inspirujícím příběhem.

Jaká cesta přivedla Báru k moderování?

Co bylo (a je) jejím hnacím motorem?

Jak překonává strach před tolika posluchači?

Na tyto a další otázky najdete upřímné odpovědi v exkluzivním rozhovoru s Bárou v novém, již ve 4. čísle našeho připravovaného magazínu. Jeho přečtením se tak můžete nadopovat optimismem, inspirací a potřebnou dávkou odvahy.

A kdo Báru Tlučhořovou ještě nezná, může se ještě před přečtením námi doporučovaného rozhovoru podívat na sociální sítě, kde je Bára velmi aktivní.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center