Online workshop


Změna je naše výhoda

Koupit si účast

Téma workshopu

Online workshop inspirovaný knihami Kam se poděl můj sýr od Spencera Johnsona a Mudrc, surfař a byznysmenka od Robina S. Sharmy. Podíváme se na to jakou významnou roli v našem životě hraje změna. Změna je jediná jistota, kterou v životě máme, proto je paradoxem, že drtivá většina lidí se změn neustále bojí a vnímají je jako hrozbu. Ukážeme vám, že opak je pravdou. Že změny jsou neutrální a záleží jen na nás, jaký postoj k nim zaujmeme. Díky tomu se i z těch na první pohled strašlivě vypadajících změn může stát to nejlepší, co nás v životě potkalo.

Co na online workshopu získáte?

Naučíte se ke změnám přistupovat novým způsobem

Uvědomění, že změny mohou být ty největší příležitosti

Novou životní filosofii

Koupit si účast

Průběh online WORKSHOPU

Připojení se na ZOOM

16:45 - 16:55

Hlavní část online workshopu

17:00 - 19:00

Koupit si účast

Kdo bude přednášet?

S naším společníkem Patrikem Šimonem jsme založili platformu pro inspiraci a osobní rozvoj Svět Úspěšných, která má v těchto dnech celkem více jak 170.000 sledujících. Inspirujeme lidi svým příkladem a pomoci příběhů úspěšných lidí, aby si každý našel svoje poslání a realizoval ho.

Zároveň jsme spoluzakladatelé komunity THE TOP TEAM, která je v současnosti největší v oblasti Network marketingu v Čechách a Slovensku a zároveň působící jednotně a systematicky. Podařilo se nám vytvořit komunitu lidí, kteří sdílejí společné hodnoty, mají stejný směr a navzájem se podporují v budování společného byznysu se záměrem získat finanční a časovou nezávislost. To všechno prostřednictvím sdílení myšlenky globálního podnikání, cestování, osobního rozvoje a podnikatelského růstu.

Termín a místo WORKSHOPU

7. 5.

Online

Online workshop proběhne prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz do místnosti obdrží účastníci ihned po zakoupení spolu s emailem o potvrzení platby
 

Koupit si účast