Online workshop


Návyky k super schopnostem

Koupit si účast

Téma workshopu

Online workshop inspirovaný knihou Atomové návyky od Jamese Cleara. V tomto online workshopu vám ukážeme jaký mají návyky zásadní dopad na naše životy. Ať už chceme nebo ne, v životě si vytváříme návyky a zlozvyky. Většinu z nich získáváme nevědomě a hádejte co je častější, pozitivní návyky nebo zlozvyky? Pokud hádáte, že zlozvyky pak máte pravdu. Ve workshopu ukážeme nejen to, jaký mají návyky dopad do našeho života, ale zejména to jak vznikají, jak je můžeme vědomě vytvářet a díky jejich osvojení dosahovat na námi stanovené cíle. V jednoduchosti díky správně vytvořeným návykům můžeme z našich schopností udělat super schopnosti.

Co na online workshopu získáte?

Zjistíte, jak zásadní dopad mají návyky na náš život

Jak se díky správně osvojenému návyku zlepšit o 3700 % za rok

Jak správně vytvořit návyk

Jak odstranit zlozvyky a návyky, které nechceme

4 jednoduché kroky jak vybudovat lepší návyky maximálně efektivně

Jak skoncovat s prokrastinací

Uvědomění proč je lepší vybrat si odloženou odměnu oproti té okamžité

Proč nikdy nevynechat 2x za sebou

Koupit si účast

Průběh online WORKSHOPU

Připojení se na ZOOM

16:45 - 16:55

Hlavní část online workshopu

17:00 - 19:00

Koupit si účast

Kdo bude přednášet?

S naším společníkem Patrikem Šimonem jsme založili platformu pro inspiraci a osobní rozvoj Svět Úspěšných, která má v těchto dnech celkem více jak 170.000 sledujících. Inspirujeme lidi svým příkladem a pomoci příběhů úspěšných lidí, aby si každý našel svoje poslání a realizoval ho.

Zároveň jsme spoluzakladatelé komunity THE TOP TEAM, která je v současnosti největší v oblasti Network marketingu v Čechách a Slovensku a zároveň působící jednotně a systematicky. Podařilo se nám vytvořit komunitu lidí, kteří sdílejí společné hodnoty, mají stejný směr a navzájem se podporují v budování společného byznysu se záměrem získat finanční a časovou nezávislost. To všechno prostřednictvím sdílení myšlenky globálního podnikání, cestování, osobního rozvoje a podnikatelského růstu.

Termín a místo WORKSHOPU

4. 6.

Online

Online workshop proběhne prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz do místnosti obdrží účastníci ihned po zakoupení spolu s emailem o potvrzení platby
 

Koupit si účast