fbpx

2 dubna

Od trápení k milionovému know how, až na cestu finanční svobody!

0  comments

Trápil se tři roky v síťovém marketingu a poslouchal přednášky o pasivním příjmu, pak ale odešel a opravdu ho dosáhl. V rozhovoru Tomáš Karásek prozrazuje, jak se mu to povedlo.

Patrik: Tome, většina našich čtenářů Tě nebude znát, můžeš se nám v krátkosti představit?

Tomáš: Určitě, jmenuji se Tomáš Karásek, bude mi 21 let a podnikám zhruba čtyři roky. V 17 letech jsem poprvé „načerno“ vstoupil do jedné z MLM společnosti a jako mnoho dalších jsem se rozhodl, že ze mě bude boháč. Vystřídal jsem několik firem a strávil tak tři roky v síťovém marketingu. Nikdy jsem však neměl žádný větší finanční úspěch, po kterém jsem toužil a to hlavně proto, že jsem podlehl dojmu, že to půjde samo.

Patrik: Takže říkáš, že síťový marketing pro Tebe nebyl ta správná cesta?

Tomáš: Nejspíš ne, zjistil jsem, že se mi nejlíp pracuje v klidu ze svého domova. Mnoho lidí ale neví, že se tak dají vydělávat hodně slušné peníze. I když peníze jsou samozřejmě jen jedním dílem mozaiky, moje proč je daleko hlubší.

Patrik: A prozradíš nám, čemu se teď věnuješ?

Tomáš: Jasně, vezmu to pěkně od začátku. Je to asi půl roku, co jsem skončil se síťovým marketingem a nevěděl co dál. Měl jsem pocit, že se neuživím a budu si muset najít práci. Neříkám, že by to byla nějaká velká katastrofa, neberu práci jako zlo, ale jako možnost nabrat zkušenosti. Jen představa, že sedím někde v kanceláři a někdo na mě dohlíží, byla dosti silnou motivací, abych se začal dívat kolem.

Síťový marketing je skvělý v tom, že získáte velmi cenné kontakty, takže jsem začal volat, psát a jednoduše otravovat svoje okolí. Po chvíli jsem se spojil s Janem Furišem, který se nabídl, že mi ukáže know how, jak vydělává na Amazonu, které měl v tu chvíli v republice pouze on. Nebyla to procházka růžovým sadem, musel jsem sehnat vstupní investici a neměl jsem ani korunu, takže jsem si musel půjčit. Ale nakonec se mi podařilo peníze sehnat a mohl jsem se do toho naplno pustit.

Celý byznys model je o prodeji fyzických produktů přes internet a mně se podařilo hned druhý měsíc udělat zhruba 250 000 Kč obrat s jediným produktem! Nechci to zatím nazývat pasivním příjmem, ale jisté je, že vydělávám peníze, i když spím, a celý tenhle proces mi změnil pohled na život a podnikání.

příjmy

Vím, ze své zkušenosti, že je spousta lidí hodně skeptických, když někde vidí nějaká čísla a naprosto jim rozumím. Sám nejsem fanda motivačních řečí. Tenhle model ale opravdu funguje a nejedná se ani o MLM, ani o žádný prodej info-produktu s receptem na štěstí pro celý národ, a dokonce ani o nic nelegálního. To zmiňuji schválně, protože už mě někdo obvinil, že prodávám emailový adresy třetím stranám, s čímž samozřejmě nechci mít nic společného. V mém případě se jedná o prodej produktů přes internet, se speciálním know how. Dá se to přirovnat k vlastnění eshopu, ale v něm jen těžko vyděláte tolik peněz na jediném produktu a nastavíte byznys na autopilota. Neříkám, že je to nemožné, ale nikoho, kdo by to zvládl za čtyry měsíce, jsem ještě nepotkal.

relax

Patrik: Prozradíš nám kolik je možné tímto modelem vydělat peněz?

Tomáš: Samozřejmě, já osobně sice vydělávám, ale všechny zisky reinvestuji zpátky do podnikání a pracuji na nových produktech. Mým cílem je vybudovat střední firmu s obratem 1 000 000 Kč měsíčně a s 30-40% ziskem. Mimochodem, to je jedna z věcí, které jsem se naučil – úspěšní lidé nevydělávají peníze na to, aby je utráceli, ale reinvestují je dál. Z toho důvodu pracuji z domova, neplatím žádné drahé kanceláře, nejezdím luxusním autem, mám obyčejný telefon a nekupuji si značkové oblečení. Ne, že bych to v budoucnu nechtěl, ale mým hlavním cílem je zajistit sebe, svou přítelkyni a rodinu.

Jinak se dají pomocí tohoto modelu vydělávat opravdu velmi slušné peníze. Můj „bohatý táta“ Honza Furiš pomocí tohoto modelu vydělává 300 000 – 500 000 Kč měsíčně po dvou letech práce. A navíc teď sdílí svoje know how, takže se můžete podívat, na jakém produktu vydělal za minulý rok 1 000 000 Kč. Stačí kliknout sem, videa jsou zdarma.

Patrik: Čísla to jsou zajímavá, ale mluvíš hodně obecně, mohl bys nám prozradit víc?

Tomáš: Zatím bohužel nemohu, ale doporučuji se podívat na videa, ve kterých je část know how odhalena a hlavně se připravit na pondělí 13. dubna. V tento den totiž proběhne takové slavnostní odhalení a myslím si, že se máme všichni na co těšit.

Patrik: Rozumím, takže jsi nás nažhavil a teď nás necháš čekat!

Tomáš: Je to tak, ale jak už jsem řekl, ve videích se dozvíte velmi zajímavé informace a na odhalení se vyplatí počkat. Tento model momentálně opravdu nemá nejen v ČR, ale po celém světě konkurenci. A podporují ho i taková jména jako je Robert Kiyosaki nebo Richard Branson.

Chci znát tento obchodní model

Patrik: Dobře, nezbývá nám tedy nic jiného, než si počkat na pondělí. Tome, děkuji Ti za zajímavý rozhovor a já se běžím podívat na videa!

Tomáš: Já také děkuji! Je pro mě velkou ctí, že mohu sdílet s podobně smýšlejícími lidmi na tak skvělém portále, jako je Svět Úspěšných. Budu se na vás těšit při sledování videí a přeji jak Tobě, tak i čtenářům, aby si plnili cíle, ať už jsou jakékoliv, a žili život podle svých představ.

Rozhovory s mladými podnikateli přidáváme pravidelně, ale to nejlepší si schováváme pro odběratele našeho newsletteru. Pokud chcete pravidelně dostávat tajné informace z oblasti podnikání a osobního rozvoje, přidejte se do našeho newsletteru zdarma.

Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center