fbpx

2 dubna

Od dětství snila o tom být vizážistkou. Nyní vlastní moderní vizážistické studio v centru Prahy!

0  comments

Asi každý z nás měl v dětství nějaký sen o tom, co bude dělat, až vyroste. Málokdo ho však dokázal uskutečnit. Výjimkou je mladá podnikatelka Táňa, která se rozhodla svému snu jít vstříc za každou cenu, což ji dovedlo až k založení vlastního vizážistického ateliéru.

________________________________________________________________________________

Táňo, jaká byla tvoje cesta a jak ses dostala až sem? Vlastníš nádherný ateliér v centru Prahy… Co všechno za tím stojí?

Bylo mi dvanáct let, když mě poprvé přepadla myšlenka – ,,Chci být vizážistkou“. Inspirovali mě nynější slavní čeští vizážisté a jejich články v časopisech jsem hltala po večerech před spaním. Když mi bylo patnáct, rozhodla jsem se pro obor kadeřnice, který jsem úspěšně dokončila a už i na škole jsem se umístila na třetím místě v účesové tvorbě Jihomoravského kraje. V osmnácti letech, kdy jsem procházela vývojovou změnou, mě popadla myšlenka cestování.

Chtěla jsem se naučit ovládat anglický jazyk, a tak jsem pracovala na různých pozicích. Dokonce i jako uklízečka WC. Mé tempo bylo vysoké, ale já věděla, že tohle je jen dočasné řešení. Po čtyřech dlouhých letech plných dřiny, kdy jsem pracovala také po různých továrnách, hotelech a restauracích, přičemž jsem tyto práce vykonávala při studiu v Londýně na University of Cambridge,  jsem se rozhodla vrátit zpět do ČR .

Ani v ČR jsem nezahálela a nastoupila na dvouletý obor marketing management a poté na vysokou školu v oboru mezinárodní vztahy.

Stále tu ale nebyla práce, kterou jsem si ve dvanácti letech vysnila.

Přihlásila jsem se tedy na školu Make-up Prague Institut, kde jsem absolvovala Master kurz od A –Z a následně pokračovala v kurzech Asociace vizážistů a stylistů ČR, kde dodnes příležitostně absolvuji kurzy a vzdělávám se v nových technikách líčení. Po absolvování kurzu jsem líčila doma a klientky chodily ke mně, ale v garsonce to nebylo nic moc, a tak mi kamarádka poradila, abych si pronajala někde křeslo.

V místě, kde bydlím, se shodou náhod odstěhoval tatér, který tu působil, a uvolnil tak prostory. Napadlo mě si je zrekonstruovat podle sebe, a protože miluji historii a cestování, nechala jsem se inspirovat dobou baroka a renesance. Chtěla jsem, aby se tu každá žena cítila jako na zámku. Proto jsem také zvolila název Komtessa. Protože mi přišlo líto se na tomto projektu podílet sama, a také jsem věděla, že spousta vizážistek má stejný problém s místem a líčí doma nebo u klientek, rozhodla jsem se z ateliéru udělat zázemí pro všechny klientky a vizážistky.

Postupem času se studio rozrostlo a nyní se zde zaměřujeme nejen na líčení, ale i na kadeřnické a fotografické služby. Mimo jiné prodáváme kvalitní dekorativní kosmetiku.

_MG_8335 (2)

To je úžasný příběh, vypadá to, že už jsi dosáhla všeho, čeho jsi chtěla. Jak si to užíváš?

Musím říct, že mě všeobecně baví komunikace s lidmi a zdokonalování sebe samotné. Je to pro mě výzva a sebevzdělávání si užívám naplno. Svou práci miluji a jsem ráda, že mohu pomáhat ženám ke zvýšení jejich sebevědomí. Věřím, že každý může dělat to, co ho baví a o čem sní. Důležité je však nevzdávat se!

banner_předplatné_1280


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center