fbpx

2 dubna

Nové vydání magazínu SÚ vám ukáže, jak SPRÁVNĚ začít budovat byznys a silnou osobnost

0  comments

Chcete vstoupit do podnikání tou správnou nohou a chcete zapustit kořeny vašeho byznysu co nejhlouběji?

 

Toužíte se připravit na vše potřebné, co podnikání a budování byznysu obnáší?


Pokud ano, toto v pořadí již 5. číslo magazínu Světa úspěšných je pro vás tím správným řešením.

PROČ?

Přináší totiž užitečné a nezbytné informace týkající se začátků budování jakéhokoliv byznysu.

Právě správně vybudované základy mohou významným způsobem ovlivnit to, zda budete po určité době sbírat vytoužené plody své práce.

Studie dokazují, že velké procento lidí své podnikání „zabalí“ již v průběhu prvních měsíců.
Stojí za tím tři základní důvody:

1. RYCHLÉ A VYSOKÉ OČEKÁVÁNÍ

Jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodnou lidé zabalit své podnikání nebo jejich novou šanci na život ihned po prvních měsících, jsou vysoká očekávání a naivní představy. Pokud člověk něco očekává, existuje také šance, že buď zůstane příliš zklamaný nebo znechucený.

2. ZTRÁTA MOTIVACE

Z počátku lidé bývají plni nadšení, ale časem tento pocit s náporem povinností klesá a chladně. Nadějná perspektiva se začíná vytrácet. Netrvá dlouho a tento přístup se odrazí i na jejich byznysu nebo osobním životě. Motivace je něco, co je potřeba neustále obnovovat a „krmit,“ jinak je téměř jisté, že se vytratí.

3. NEPŘIPRAVENOST / NEDOSTATEK INFORMACÍ

Právě nedostatek informací nebo takzvaná nepřipravenost je opravdu nebezpečným faktorem, který výrazně ztěžuje cestu za zdařilými začátky. Štěstí přeje připraveným. Připraveností získáte pozitivní rozhled, který dokážete využít několika způsoby. Právě tento rozhled a připravenost se vám snažíme přinést i my tímto číslem magazínu.

Příběhy, rozhovory, tipy, rady, informace a texty k zamyšlení jsou obsahem i tohoto čísla. Mají ve vás vzbudit ten správný zápal, protože budování pevných základů je nejdůležitější pracovní proces.

Těchto 84 stran hodnotného obsahu slouží jako průvodce na vaší teprve začínající cestě a ŘEŠÍ VŠECHNY TŘI VÝŠE ZMÍNĚNÉ DŮVODY, KTERÉ JSOU PRVNÍM UKAZATELEM STARTU VPŘED NESPRÁVNOU NOHOU.

Objevte jasné principy, návody a rady, které využily mnohé známé a úspěšné osobnosti. Právě díky těmto principům, návodům a radám ve skutečnosti dosáhly více, než si samy předurčily. Jasným důkazem jsou také i námi vyzpovídaní hosté, jejichž výsledky hovoří v jejich prospěch a náležitě je reprezentují.


Co podstatné a potřebné najdete v tomto čísle magazínu Světa Úspěšných?

 

Rozhovor s rapperem, jehož největší poslání je budování uvědomělejší společnosti prostřednictvím svých textů

Objevil se v roce 2011 a doslova ohromil mladší publikum svým novým počinem s názvem „Evoluce Vědomí.“ Řeč je o mladém rapperovi z Krnova vystupujícím pod pseudonymem Marcus Revolta.

Dnes má na svém kontě již tři vlastní alba, vydavatelství a vlastní značku oblečení. Také je spoluzakladatelem Seberevolty, která se zajímá především o cvičení s vlastní vahou a pod touto značkou dokázal vybudovat desítky nových workoutových hřišť po celé České i Slovenské republice. Ta slouží právě k tomu, aby inspirovala mládež k smysluplnému využívání svého volného času.

Marcus Revolta prostě ví, jak měnit životy mnoha lidí k lepšímu, a proto vám v tomto čísle magazínu přinášíme exkluzivní rozhovor, který se dotýká jeho začátků, nového alba a jeho nejbližší budoucnosti.

Co získáte čtením tohoto rozhovoru?
 • Konkrétní rady co dělat a nedělat v dobách, kdy jste se rozhodli vaši vizi převést ve skutečnost
 • Pohled na svět a společnost z jiné perspektivy
 • Dozvíte se, jak vypadá osobní a pracovní život umělce, který chce být správným vzorem pro celou společnost (především mládež)

1

 

Bernard Koprna aneb Fungující rady a tipy od jednoho z nejvyhledávanějších slovenských odborníků v oblasti online marketingu

Pochází z Piešťan a za 7 let už stihl ze svého jména udělat vlastní značku.

Bernard Koprna je dnes známý především díky jeho znalostem v oblasti osobního rozvoje a online marketingu. Desítky hostů mu platí za jeho služby, protože jim přináší jasné a měřitelné výsledky.

Ano, výsledky jsou prostě to, co vám Bernard Koprna může zaručit, a proto jsme se s ním bavili o jeho začátcích, ale především o jeho marketingových zkušenostech popovídat si a přinést vám jedinečný obsah.

Stovky odkoučovaných hodin a stovky prodaných digitálních produktů jsou jasným lákadlem k tomu, abyste si vyslechli příběh tohoto úspěšného a temperamentního muže z Piešťan.

Co získáte čtením tohoto rozhovoru?
 • Pokud je online marketing součástí vašeho byznysu, dozvíte se mnoho zajímavých informací, které dokážete využít právě v této tak důležité branži
 • Zjistíte, co je opravdu důležité udělat na začátku budování každého jednoho snu
 • Bernard jako kouč odpověděl na řadu zajímavých otázek, které jsou namířeny především na obecné problémy lidí. Tím pádem najdete s velkou pravděpodobností odpovědi na řadu svých osobních otázek
Matchmaking Kateřiny Němcové vám může pomoci najít vaši spřízněnou duši

Kateřina Němcová je ambiciózní světoběžnice a zakladatelka exkluzivní seznamovací agentury Find L’Amour s klienty po celém světě. Katarína je jednoduše šťastný člověk.

Její práce je její největší vášní, má hlubší smysl a pozitivně ovlivňuje životy lidí. Dohazovačka, která vám muže najit partnera či partnerku, nebo vás vytrénuje do takové podoby, že si ji naleznete i sami, nás nechala nahlédnout do svého světa matchmakingu.

Co získáte čtením tohoto rozhovoru?
 • Nahlédnete do světa byznysu, který v našich končinách není až tak velmi vídaným jevem
 • Dozvíte se, co je opravdu možné očekávat od seznamovací agentury

2

 

Když chcete prodávat, potřebujete silnou značku

Značka je jeden ze základních faktorů, které dokážou ovlivnit celkový prodej a oblíbenost daného produktu, či služby.

I proto jsme se rozhodli do tohoto čísla zpracovat podrobnou analýzu toho, co je třeba provést k tomu, aby vaše značka prodávala a byla jasnou hvězdou businessového nebe.

Chcete-li vědět, jak si vybudovat pevný lovebrand nebo lépe řečeno značku, kterou zákazníci milují, tak tento článek vám poskytne všechny potřebné informace právě z této oblasti.

Co získáte čtením tohoto článku?
 • Dozvíte se jasné body a důvody, které je třeba dodržet při budování značky, pokud chcete pomýšlet na úspěch
 • Uvědomíte si, proč je tak důležité starat se o vlastní značku podobně, jako o vlastní dítě
 • Poznáte, co to vlastně slovní spojení „lovebrand“ znamená
Rozbor vlastností, které by z vás měly vyzařovat nejen na začátku podnikání

Podnikání je běh na dlouhou trať. Kdyby to bylo jednoduché, dělal by to každý. A právě tento fakt, kdy za úspěchem stojí kopec dřiny, si žádá, aby podnikatel byl silnou osobností.

Proto jsme se rozhodli zpracovat 5 vlastností, kterými by se měl každý člověk na začátku podnikání obrnit.

Pomohou mu totiž překonat časy nezdarů a náročných pádů. Díky těmto vlastnostem o vás budou i lidé kolem mluvit v takovém slova smyslu, který vás bude velmi příjemně hladit na duši.

Co získáte čtením tohoto článku?
 • Poznáte 5 ZÁKLADNÍCH vlastností, které z vás na začátku udělají silnou osobnost nejen navenek, ale i zevnitř
 • Dozvíte se, PROČ je tak důležité mít těchto 5 vlastností a jak vám mohou v byznysu nebo osobním životě pomoct
Mnoho příběhů úspěšných lidí, jejichž začátky byly zajímavým dobrodružstvím

Právě z důvodu, že toto číslo se věnuje úplným začátkům podnikání, jsme zkompletizovali několik biografických faktů úspěšných lidí, jejichž počátky byly více než zajímavé. Některé byly zdlouhavé až únavné a některé zase své kořeny zapustily na zcela netypických místech.

Úspěšní lidé jsou nejlepšími učiteli, protože se z jejich praktik dá mnohé naučit a reálné hmatatelné výsledky jsou to, co tu po sobě zanechali. Nechejte se tedy inspirovat těmi nejlepšími.

Koho příběhy najdete v tomto čísle magazínu?
 • Světoznámé firmy, které začínali budovat svoje sny v garáži (Harley Davidson, Apple, Amazon atd.)
 • Napoleon Hill
 • Thomas Alva Edison
 • Eminem
 • Ben Silbermann (zakladatel Pinterestu)
 • A mnoho dalších

3

 


To je jen zlomek toho, co v pořadí již 5. číslo magazínu Světa Úspěšných nabízí.

Obsah je dále plný zajímavých článků, které ve vás vzbudí nejen potřebnou dávku motivace, ale také velkou dávku inspirace k tomu, provádět to, po čem opravdu toužíte.

Minulé číslo magazínu se věnovalo ODVAZE.

Právě dostatečnou dávku odvahy je třeba v sobě probudit k tomu, abyste se odhodlali k následujícímu kroku – ZAČÍT.

Lépe řečeno, abyste odstartovali k budování svého sna a vize.

Nebojte se vykročit vpřed a vzít si se sebou všechny potřebné informace, které počátky podnikání vyžadují.

Nové číslo magazínu osloví nejen začínající podnikatele, ale také lidi, kteří prostě vidí svět jinak, než ostatní – jako PŘÍLEŽITOST.

Toužíte teda po lepším zítřku a prosperujících dnech?

Není nemožné dosáhnout tohoto stavu a velkou šanci k tomu zrealizovat jej vám může pomoci i toto nové číslo našeho magazínu. Autoři článků do něj věnovali obrovské množství času a úsilí, a to z jednoho jediného důvodu – aby přinášel opravdovou kvalitu a hodnotné informace pro váš život a vaši budoucnost.

Nenechte vaše nápady a vize zapadnout prachem. Vydejte se na cestu spolu s námi a uvidíte, že úspěch vám bude zase o něco blíž, než předtím.

K vášmu úspěchu,

Lukáš Tužinčin
Šéfredaktor Světa Úspěšných

P.S. Získejte díky tomuto novému vydání magazínu Světa úspěšných potřebné informace pro správné zapuštění kořenů vašeho byznysu nebo osobního života. Poznejte ověřené praktiky těch úspěšných a zbavte se všech strachů, které vás limitují. ZAČNĚTE budovat něco, po čem již dlouhou dobu skutečně toužíte. S tímto vydáním našeho magazínu máte jedinečnou šanci. Rezervujte si své vydání ještě dnes.

P.P.S. POZOR! Tentokrát nabízíme toto 84 stranové vydání za historicky nejnižší cenu z našich doposud vydaných magazínů a to přesněji POUZE za 49 kč. Důvod je jednoduchýchceme docílit toho, aby tyto užitečné informace měl k dispozici doslova každý jeden z vás.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center