fbpx

10 září

Největší konference v oblasti recruitmentu a sourcingu v regionu CEE

0  comments

Přesto, že různých HR konferencí se koná spoustu, na trhu dlouhodobě chyběla konference nebo platforma, kde by se mohli potkat právě recruiteři a diskutovat témata spojená čistě s náborem. Proto se organizátoři Summitu EVOLVE! začali soustředit na oblast vyhledávání kandidátů a jejich náboru, což představuje v regionu střední a východní Evropy poměrně unikátní koncept. První ročník EVOLVE! Summitu proběhl v roce 2015 a od té doby se v Brně každoročně opakuje. Od loňského ročníku se navíc akce rozšířila na dva dny.

Velkou výhodou akce je, že recruiteři, kteří se chtějí dále vzdělávat už nemusí jezdit na obdobné akce do Londýna, Amsterdamu nebo do USA. Tam se ceny lístků pohybují většinou od 20 000 Kč nahoru a zároveň ještě ušetří finanční i časovou investici do cesty.

„Snažíme se také přivážet do Česka zahraniční hvězdy z oboru, které zde ještě nevystupovaly a také je pro nás důležitá jedinečnost přednášených témat. Zároveň dbáme na maximální praktičnost a chceme, aby si účastníci odnesli co nejvíce konkrétních tipů a poznatků, které mohou začít aplikovat u sebe v práci.“, říká hledač talentů Michal Toman, který nám zodpověděl pár otázek.

Jaká je hlavní myšlenka EVOLVE! events?

Cílem platformy EVOLVE! events je především vzdělávání recruiterů v neustále se vyvíjející disciplíně náboru, zvyšování úrovně recruitmentu u nás a propojování lidí v rámci oboru. Pod tuto platformu spadá konference EVOLVE! Summit, která je největší recruitment & sourcing akcí ve střední a východní Evropě. Dále máme EVOLVE! Masterclass, soustředící se na trénink v užší oblasti náboru a v neposlední řadě také videorozhovory EVOLVE! Stories.

Jak EVOLVE! Summit probíhá? Na co se můžeme těšit?

Letos 13.-14.listopadu proběhne již čtvrtý ročník Summitu, stejně jako loni bude trvat dva dny, během kterých na celkem 3 pódiích vystoupí více než 20 řečníků z Česka, Slovenska, Polska, Anglie i USA.

Summit přinese jak inspiraci ze zahraničí od světových jmen recruitmentu, tak české a slovenské případové studie a nově nebudou chybět ani praktické workshopy.

Řečníci budou mluvit o budoucnosti recruitmentu, vlivu automatizace na obor, chatbotech a jejich praktickém využití v náboru, náborovém marketingu, behaviorální ekonomii v recruitmentu, nejčastějších chybách při implementaci GDPR v HR a mnohých dalších aktuálních tématech.

Návštěvníci se mohou těšit také na novou underground scénu, rozšířenou partnerskou scénu a bohatý doprovodný program včetně koncertu Ukulele Orchestra jako Brno.

Co si můžeme představit pod pojmem Skečnoutový seriál?

Loňský rok jsme měli skvělé ohlasy na skečnouty z přednášek – obrázkové poznámky shrnující obsah jednotlivých přednášek, proto jsme se rozhodli tuto zajímavou formu letos využít pro představení řečníků. Pro každého z nich tedy necháváme vytvořit obrázkový medailonek, který ho návštěvníkům představí lépe než klasické textové bio. A jelikož řečníků máme letos více než 20, rozdělili jsme skečnouty na webu do několika shrnujících „seriálů”.

Co to jsou EVOLVE! Stories?

EVOLVE! Stories představují videorozhovory se zajímavými osobnostmi z oblasti recruitmentu z ČR nebo zahraničí. Dlouhodobě monitorujeme to nejzajímavější, co se v našem regionu v oblasti náboru odehrává. Každý měsíc divákům nachystáme nový rozhovor s někým, kdo dělá nábor inovativně, anebo si vyzkoušel něco, co mu dobře funguje a chce se o tyto informace podělit s celou recruiterskou komunitou.

Pokud vás EVOLVE! Stories zaujaly, neváhejte se přihlásit k odběru našeho kanálu, aby vám neutekly nové díly.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center