fbpx

2 dubna

Nejdůležitější část dne? Prvních deset minut po probuzení!

0  comments

Věděli jste, že nejzásadnější pro váš den je prvních deset minut? Jak trávíte svá rána? Rozvalujete se v posteli, nebo rychle vyskočíte a začnete fungovat?

Pokud patříte mezi ty první, máte z poloviny vyhráno.

Aby váš celý den probíhal podle vašich představ, doporučuji následující. Poté, co vám zazvoní budík/mobil, ještě zůstaňte chvíli v posteli a NAPLÁNUJTE SI v myšlenkách celý den.

Související článek: Magická moc vizualizace a její provedení

Přehrajte si v mysli všechny aktivity, schůzky, které vás během dne čekají.  Stáváte se režiséry a zároveň hlavními aktéry vašeho denního příběhu. Všechny scény a kulisy jsou jen a jen na vás a na vaší představivosti.

Doporučuji být důslední a zaobírat se všemi detaily. V případě vizualizace a plánování schůzky ve vaší mysli si například představujte, co máte na sobě, co má na sobě váš protějšek, prostředí, kde jste, vůni kávy, kterou si dáváte a samozřejmě zdárný konec schůzky.

Pokud máte např. eshop, můžete si představovat, kolik objednávek vám dnes přijde a jak je vy nebo někdo z vašeho týmu vyřizuje a odesílá.

Pokud hledáte nové kancelářské prostory, nebo nový byt/dům ke koupi či pronájmu, představte si, jak například na internetu narazíte na inzerát, kde je přesně taková nabídka dle vašich představ.

Pokud hledáte novou posilu do týmu, představte si, jak se vám daná osoba, která má všechny požadované vlastnosti a kvalifikaci, ozve, zašle životopis či vám ji někdo doporučí.


Těchto deset minut vám pomůže k tomu srovnat si po ránu myšlenky a příjemně se nastartovat na nový den, který takto začnete v naprostém klidu a pohodě.

Související článek: 4 magické věty, na které byste měli myslet po probuzení

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center