fbpx

2 dubna

Nehledejte správnou nebo dokonalou chvíli, vytvořte si ji!

0  comments

Máte sen? Makáte na jeho splnění? Máte se čím prezentovat? Čekáte na správnou chvíli, kdy to ukážete světu? Potom děláte jednu chybu.

Nestačí mít portfolio, nestačí nahrát píseň a čekat, až bude ta správná chvíle, protože ona nebude. Úspěšný člověk nečeká, až budou okolnosti dokonalé, až bude cesta hladká. Ona taková totiž nikdy nebude. Pro úspěch je třeba zdolat hrbolatou cestu, ke které patří i to, že zapomenete na svůj strach a začnete svou práci prezentovat. Jedině tak se dozvíte, jak dobří jste.

Pokud rádi píšete, dejte svou knihu online nebo jděte za někým, kdo psaní rozumí pro názor. Pokud se mu to nebude líbit a vy jste přesvědčeni, že je to dobré, ukažte to ještě pár lidem. Pokud jste složili skladbu, pochlubte se s ní. Máte-li strach z neúspěchu, skladbu můžete vydat pod pseudonymem. Chcete-li být fotografem, prezentujte své fotky a čekejte na reakce různých lidí. Jednou začít musíte a čím dřív, tím lépe pro vás.

Každá chvíle může být tou dokonalou. Každá chvíle může být tou, kdy učiníte důležitý krok ke splnění snu. Co k jeho uskutečnění potřebujete?

Motivaci od lidí, kteří vám možná jen závidí? Dokonalou technologii, na kterou nemáte peníze?  Teprve pak bude správná chvíle, kdy ukážete svou práci?

Pokud si myslíte, že hledání správné chvíle není váš případ, možná zjistíte, že ano. Správné chvíle nezahrnují pouze kariérní sféru. Mnoho z nás hledalo nebo stále hledá správnou chvíli, kdy někomu něco říct nebo kdy se někomu omluvit. 

Opět zde platí, že dokonalá chvíle neexistuje. Na každé chvíli najdete něco, čím dokonalá nebude. A pokud to, co chcete druhému říct, budete stále odkládat, buď mu to neřeknete vůbec, nebo mu to řeknete pozdě a bude to mít o dost horší účinek.

Jádrem úspěchu ve všem je nečekat na vhodnou chvíli, ale uchopit tu první, kterou dostanete, a z ní tu dokonalou vytvořit, ve které učiníte to, co byste jinak možná věčně odkládali.

banner_předplatné_1280


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center