fbpx

2 dubna

Najdi svůj správný „poškolský“ směr s veletrhem iKariéra

0  comments

Jste po vysoké škole a nevíte, co dál? Léta jste studovali a dřeli na vašem vzdělání, ale teď nevíte, kam směřujete a stále nejste rozhodnuti, jestli zaměstnání nebo vlastní podnikání?  Právě 30. 3. 2016 dostanete velikou šanci najít práci vašich snů. Přijďte na 22. ročník Veletrhu iKariéra, který se tradičně koná v kampusu ČVUT. Kampus se v tento den promění na přehlídku pracovních příležitostí, soutěží a dobré nálady.

Znovu pod taktovkou studentské organizace IAESTE vznikla událost, na kterou nezapomenete. Na veletrhu můžete navštívit stánky 146 firem, které poslaly svoje personalisty, aby našli právě vás. Najdete zde i veliké celosvětové firmy jako Deloitte, DHL, IBM nebo BOSCH. Pokud vás velké koncerny nelákají, neklesejte na mysli, protože u nás najdete i střední regionální firmy, které hledají mladé nadějné tváře. Celý veletrh se odehrává na Fakultě elektrotechnické, strojní, stavební, informačních technologií a půdě Národní technické knihovny.

Program celého dne bude opravdu nabitý. Hned z rána začínají na Fakultě elektrotechnické vzdělávací přednášky a informační semináře. Během přednášek vám firmy zprostředkují informace o trainee programu. Leckteré firmy vám dovolí nahlédnout do tajů vývoje nových technologii a produktů. Naskytne se vám báječná příležitost se zeptat přímo zástupců firem, co daná pozice obnáší.

V Národní technické knihovně pak proběhne přednáška od uznávaného mezinárodního kouče a konzultanta Pavla Vosoby Jak smrt přišla o práci aneb co dělat a nedělat, abychom si život prožili a ne „odžili“. Pokud vás nepřitáhnou semináře, tak spousta firem si připravuje zábavný program přímo na svých stáncích. Můžete se zastavit na stánku Kariérního centra ČVUT a nechat si prohlédnout a zkonzultovat  životopis nebo si přijďte vyzkoušet simulátor kokpitu auta, projít se po chytré podložce, podívat se na vytištěný kus bagru ze 3D tiskárny. Možností je nepřeberné množství.

V neposlední řadě se nesmí zapomenout na řadu soutěží, kam partneři poslali velkou řadu zajímavých a hodnotných cen, můžeš vyhrát jízdu ve Ferrari nebo iPhone 6. Přijď na veletrh iKariéra a zažij den plný zábavy, skvělých lidí a nových příležitostí. Chceš získat podstatné informace z první ruky a začít se konečně orientovat na trhu práce? Máš možnost už ve středu 30. 3. 2016 v kampusu ČVUT. Tak klikni na odkaz a získej více informací.

 

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center