fbpx

2 dubna

Nahrávejte, sdílejte a třeba i zpeněžte vaše vzdělávací videa pomocí nové síte Nooledge

0  comments

To, jakým stylem jsou našim dětem a celkově komukoliv předávány v dnešním světě informace, je velmi probíraným tématem. Vzdělávání patří totiž odjakživa k základním formulkám, které nás mohou dovést k tomu, po čem dennodenně toužíme, protože jedině AKTIVNÍM učením získáme skutečné znalosti, které dokážeme přetavit do akce. Své o tom ví i Zdeněk Höfler, člověk, který spolu s Karlem Zdráhalem založil novou vzdělávací síť pod názvem Nooledge (čtěte nůlidž). 

Hlavním smyslem, který zdobí nově vytvořený projekt Nooledge, je právě neoblomná touha obou protagonistů dělat něco užitečného pro lidstvo a tedy pro nás všechny. Každého z nás provázejí myšlenky, které buď obrátíme v prach, nebo je využijeme ke svým vlastním účelům. Pokud toužíme po sdílení svých vědomostí s ostatními lidmi, právě Nooledge nám k tomu dává jedinečnou šanci.

Nooledge nabízí jednoduchou formu vzdělávání a školení zároveň

Na tomto portále, který spatřil světlo světa roku 2014, najdete nejen skutečně využitelné informace rozdělené do jednotlivých kategorií, od podnikání až po učení cizích jazyků, ale taktéž dostáváte možnost zdarma vzdělávat ostatní. Je na vás, jakým stylem budete předávat své nabyté znalosti. Vámi nahraná videa můžete taktéž zpoplatnit a to znamená, že na Nooledge najdete skvělou příležitost, jak si vydělat tím, co skutečně ovládáte.

Školte své zaměstnance novým a zábavnějším způsobem díky Nooledge

V dnešním světě jsou cloudové služby velmi prospěšným způsobem, jak zefektivnit chod vašeho podniku a mít informace kdekoliv s sebou. V tomto případě si musíte připlatit za sdílení informací s vašimi zaměstnanci, kterým stačí emailová adresa k tomu, aby mohli sledovat vaše vzdělávací videa. Všechna vaše videa navíc zůstanou zcela v tajnosti a budou využitelná jen pro vaše spolupracovníky.

Vida můžou mít různý charakter, jako například jednoduchý tutoirál na používání speciálního systému ve firemním počítači. Nejen, že ušetříte čas, který byste jinak strávili osobním školením každého zaměstnance, ale taktéž naučíte své zaměstnance přijímat informace pro úspěšný chod vaší firmy zábavnou formou.

Potenciál Nooledge je obrovský a už teď nabízí vícero výhod oproti velikánovi jménem YouTube. Zdeněk Hofler ví, že se jedná o náročný byznys, ale podle jeho slov je vzdělaná společnost tou nejlepší společností, která může rozkvést v krásný sad. Sám se vzdal fixního platu a odešel cestou, která je sice nepoznaná, ale zato plná očekávání. Pro Nooledge obětuje všechnen svůj čas a lidem nabízí možnost vzdělávat se originálním a zajímavým způsobem. Pokud umíte krásně plést nebo jste vášnivým chovatelem či talentovaným malířem, nebojte se jít do akce a zkuste se o svoje vědomosti podělit právě na Nooledge. „Fialový“ Nooledge je jednoduše český produkt globálního charakteru.

Dokud se budeme bát vzdělávání, nikdy se nikam neposuneme. Zdeněk učinil zásadní krok k tomu, aby pomohl nejen sobě, ale především ostatním lidem, a dokázal svá slova přeměnit v akci a činy. Nooledge skrývá mnoho výhod a podrobněji jsme se mu věnovali v novém čísle našeho magazínu, který vychází už tento měsíc. AKCE je úzce spjatá nejen s novým číslem našeho „úspěšníku“, ale taktéž s Nooledge.

Vytváření a kreativita pochází ze vzdělávání a proto si nenechte své vědomosti jen pro sebe, podělte se s nimi právě na Nooledge.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center