fbpx

2 dubna

Microsoft přináší budík, který vám pomůže s ranním vstáváním

0  comments

Budík v mobilu je pro nás už neoddělitelnou součástí každého rána. Vypínáme ho obyčejným způsobem, kdy stlačíme jedno tlačítko a právě tento čin se může stát důvodem, proč zaspíme. Microsoft však přišel s originálním způsobem, jak osvěžit nejen ospalé ráno, ale především způsob, jakým vnímáme samotný budík.

Související článek: 4 magické věty, na které byste měli myslet po probuzení

Microsoft se totiž objevil na trhu s novou aplikací pro zařízení s OS Android, která by nám měla pomoci při každodenním vstávání. Mimicker Alarm bychom mohli zařadit k většině aplikací, co se ranního vstávání týče. Nese však s sebou jistou dávku originality, protože jeho vypnutí bude možné (dobrovolně) po následujících třech činnostech:

a) Musíte se usmát, zamračit, nebo se překvapeně zadívat do objektivu vašeho mobilního zařízení.
b) Musíte vyfotit předmět dané barvy, kterou po vás bude aplikace požadovat.
c) Musíte uspořádat nesmyslnou větu tak, aby vám dávala smysl.

Tyto činnosti a zábavné aktivity jsou nastavné na časový limit po dobu třiceti sekund. Pokud nedokážete v daném časovém limitu splnit některý z požadavků, budík se restartuje a svým alarmem se vás bude snažit zbudit znovu.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VWJyCYkMc3Y]
Proč pro vás může být tato aplikace přínosem?

Patříte-li mezi lidi, u nichž budík není právě nejlepším přítelem, mohl by být pro vás právě tento typ budíku tím pravým. Patříte-li mezi lidi, u nichž budík není zrovna nejlepším přítelem, může být pro vás zrovna tato aplikace tou pravou. Z vašeho rána je potřeba vytvořit něco, co vás nastartuje do celého dne, plného nevyzpytatelných situací.

Související článek: Toto je lepší než káva: 3 věci, které zvýší váš výkon o 100 %

Někdy stačí velmi málo. Úsměvná situace nebo mírné přetvoření našich mozkových závitů – právě toto všechno obsahuje aplikace Mimicker Alarm. Microsoft věděl, za jakým účelem vytvořil tuto aplikaci pro mobilní zařízení. Tento budík by měl totiž probudit i ty největší spáče jiným a užitečným způsobem.

 

Odkaz na stažení


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center