fbpx

2 dubna

Maminka Elona Muska má 67 let a vzhledem potvrzuje, že věk je jen číslo. Jaké je její tajemství?

0  comments

Jednoho z nejznámějších podnikatelů současnosti, Elona Muska, zná snad každý z nás, ale v podobně úspěšných šlépějích mu kráčejí i ostatní členové rodiny. Nejen jeho sourozenci jsou úspěšní v tom, co dělají (Tosca – filmař, Kimbala – podnikatel a restauratér), ale i jeho matka patří k typům lidí, kteří jsou důkazem toho, že věk je skutečně pouze číslo a člověk může mít všechno, do čeho je ochoten investovat alespoň trošku úsilí.

Právě Maye Musková má 67 let, ale na svůj věk se cítí překvapivě dobře a její pleť i celkový vzhled pouze potvrzují tento fakt. Nevídané, že?

Zázračnou formulkou se stala vyvážená strava a celkový zdravý životní styl, který praktikuje již velmi dlouhou dobu.

Maye Musková je licencovanou dietoložkou a odborníkem na zdravou výživu, toho je důkazem právě její skvělý vzhled i v takto vysokém věku. Dlouhá léta se věnuje modelingu a již v 15 letech okusila, jaký to je pocit, procházet se po módních deskách. Nejlepší přítel její mámy totiž vlastnil modelingovou školu a daroval jí modelingový kurz. Časem začala být úspěšně „bookovaná“ na několik modelingových akcí.

Pokud vás zajímá, jak se Maye Musková stravuje nebo z jakých činností a jídel se skládá její den a toužíte se dozvědět jisté pravidla pro aplikování takto vitálního života, čtěte prosím dál.

SILNÁ SNÍDANĚ JE PRO MAYE ZÁKLADEM DNE

Ráno bývá pro Maye nabité zdravou stravou a svoje ústa plní skutečně výživnými potravinami. Její snídaně se častokrát skládají z cereálií a půlky banánu. Vločky jsou základem a ochutí je rozinkami, sušenými brusinkami, ořechy, pekanovými nebo slunečnicovými semínky a také používá 1% mléko. Nakonec se Maye netají tím, že si ráno zpříjemní dobrou kávou. Klasický recept, který funguje již dlouhá léta a je doporučený několika odborníky na zdravou stravu a vydatnou snídani.

POSILOVNA, STREČINK A KARDIO – KAŽDODENNÍ RUTINA

Posilovna je také dobrým přítelem maminky Elona Muska i přesto, že nemá příliš v oblibě dlouhé kardio cvičení. Má ráda pocení se na rotopedu, na kterém tráví přibližně 30 minut a čte si některou z knížek. Strečink a kompenzační cvičení častokrát aplikuje před televizí, protože jí přijdou nudné, ale nezbytné pro život každého jedince. Flexibilita ji tedy provází i v takovémto věku.

RYCHLÝ POKRM JE TŘEBA MÍT VŽDY PO RUCE

Maye nemá ráda hlad, a proto se drží tradice, že je dobré mít vždy po ruce něco zdravého pod zub. Svačinu dostávají již dětičky od svých rodičů a s nadšením si je nosí do školy. Otázkou zůstává, jakou skutečnou výživovou hodnotu tato svačina má.

Co tvoří svačinu Maye Muskové? Jsou to například ořechy nebo sušené švestky. Pokud je právě na větším focení, hlad zažene pomocí müsli tyčinek, rozšlehaných vajíček či vloček. Cukr a vysoký obsah tuku nejsou správnou volbou, protože po nich budete zralí na zdřímnutí a to právě v práci není nejlepší aktivitou.

DALŠÍ RADY MAYE MUSKOVÉ

Zdravé stravování podle Maye Muskové není žádná zábava, ale stojí to za to a občas musí potlačovat choutky na všechny sladkosti, které jedí například její vnoučata. Takto vypadající žena ve věku 67 let je výsledkem každodenního plánování své stravy a neoblomné disciplíny. V tomto věku je totiž udržení krásné štíhlé postavy ještě náročnější a každý přestupek se projeví na vašem těle dvojnásobně.

Maye Musková tvrdí, že se také nemusíte bát jíst více salátových jídel za den. Je to naprosto normální. Další její tajnou zbraní jsou fazole, které má velmi v oblibě a dokazuje to i fakt, že lidé, kteří jedli fazole, se dožívali většího věku. Velmi ráda si také dopřává například vejce na toastu a konzumuje hodně ovoce.

Nesnaží se o to, aby lidé věděli, že je dietoložkou. Radí ženám, aby si i v takovémto věku užívaly života a staraly se o sebe nejlépe, jak umí. Skvělá životní fazóna lze udržet po celý život, ale důležité je se ke každému jednomu kroku zodpovědně postavit a objevit v sobě tvrdou disciplínu. Modeling je náročnou prací a právě Maye s ní má dlouholeté zkušenosti. Za svou postavu vděčí právě zdravému životnímu stylu, který dodržuje již několik let.

I Maye Musková poukazuje na to, že je možné všechno, pokud člověk hledá způsoby a ne výmluvy. Elon Musk, její syn, je také jasným důkazem, že sny se mohou stát skutečností a svět se dá budovat stále lepší a zdravější.

Právě Elonovi Muskovi se věnujeme v novém čísle našeho dvouměsíčníku, který pár dní zpátky spatřil světlo světa. Elonúv život jako i mnohé jiné příběhy či užitečné informace naleznete v tomto jedinečném tištěném magazínu, který bezpečně doručíme do vašich poštovních schránek.

Tohle nové číslo nášho magazínu si můžete objednat ZDE

 

zdroj: nymag.com


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center