fbpx

2 dubna

Luxusní doplněk, který zvýší úspěšnost vašeho obchodu či setkání

0  comments

Máte rádi módu? Nebo patříte mezi ty, kteří to až tak neřeší? V obou případech čtěte dále, protože můžeme váš šatník ještě více zdokonalit. V druhém případě vám pomůžeme snadno doplnit vaši stávající skříň nenáročným a jednoduchým doplňkem, který si zamilujete i vy.

V dnešní době se móda netýká hlavně ženského pohlaví, jak tomu bylo kdysi. Stále více mužů dbá na svůj vzhled. Chtějí vypadat perfektně. Stejně jako ženy. I muži si potrpí čím dál více na detaily. Doplňky jsou toho jasným příkladem. Řeč nebude o kravatách, manžetových knoflících, brýlích nebo hodinkách. To už je dnes standardní doplněk každého úspěšného muže. Zaměříme se na pánské náramky, konkrétně náramky Decorus.
IMG_6045

Luxusní náramky Decorus jsou vyráběny ručně. Velké plus je to, že náramky se produkují z přírodních kamenů, které pozitivně a blahodárně působí na budoucího nositele. Jejich typickým znakem je, že jsou velmi osobité. Každý z nich je obohacen symbolem, který vás bude charakterizovat. Náramky jsou prostě vkusné. No není to úžasné?
IMG_4280

Velkým bonusem těchto pánských náramků je, že rapidně zvýrazní vaši image. Jsou velmi stylové. Hodí se de facto ke každé příležitosti. Dají se zkombinovat jak s formálním oděvem, tak i s volnočasovým outfitem. Avšak ke společenskému obleku jsou jako dělané. Absolutně podtrhnou moderní eleganci. Váš zevnějšek doplněný těmito náramky bude naprosto okouzlující a dokonalý.

Na dokonalý vzhled apeluji, protože vaše vizáž může hrát v životě velkou roli. I když je to ta povrchní krása, mnoho o vás napoví. Ať chcete či ne, váš vzhled a upravenost dělají na druhou stranu první dojem. To je velmi důležité při uzavření jakéhokoli obchodu. Dáváte tak najevo, jak si považujete člověka, se kterým jdete na schůzku, co pro vás může znamenat a co od setkání očekáváte.

IMG_6024

Mám kamaráda, který ladí své outfity do posledních detailů a jako obchodníkovi se mu to neskutečně vyplácí. Tím chci říci, že lidé, kteří se pohybují v této branži, myslím tím obchodníky, prodejce, poradce, manažery aj., kteří jezdí na schůzky se svými zákazníky či klienty, mohou tímto doplňkem zcela zvýšit úspěšnost uzavření spolupráce nebo obchodu. A o to vám přece jde.

Doplňky jsou nejdůležitější ze všech věcí, které máte na sobě. Doplněk zkrátka doplní a zvýrazní to, co je potřeba. Dnes existuje široká škála možností, kde můžete nakupovat. Největší komfort nám přináší nákup na internetu, kde najdeme nespočet eshopů, nabízejících levnější produkty a různé slevové kupony pro výhodnější koupi.


Jako žena miluji módu a vše s tím související. Ráda sleduji i mužské trendy. Řekla bych, že jsou na muže kladeny stále větší nároky, co se týče oblékání. Doplňky jako pánské náramky jsou u mužů stále více viděny, a to po celém světě. V oblibě je mají i známé osobnosti. Dodají muži znatelný šarm. Mě osobně tento doplněk doslova nadchl. Mými favority se jasně staly výše zmíněné náramky, které najdete na stránkách:
www.decorus.cz


V nedávné době na našem webu vyšel článek: 10 vhodných dárků nejen pro manažera. Dobře víme, jak je těžké vymyslet vhodný dárek za rozumnou cenu pro vaše známé, kamarády či rodinné příslušníky, a proto jsme si pro vás připravili něco, co potěší nejen ty, které obdarujete, ale i vaše peněženky.

Pro čtenáře Světa Úspěšných jsme si však připravili něco exkluzivního. Pokud si objednáte náramky na webu decorus.cz a použijete tento kód: SvetUspesnychVIP, získáte tak 10 % slevu na celý nákup! (Možnost zadání slevového kódu naleznete v košíku.)

Na stránkách společnosti Decorus však naleznete další výhody:

*** Při nákupu nad 500 Kč získáte dopravu zdarma! ***

*** 14 denní garance vrácení peněz! ***

*** Zboží je odesláno do 24 hodin! ***

To však není všechno!


Když jsme tento pátek přidali na náš facebook novou úvodní fotografii s finální verzí náhledového obrázku časopisu, strhla se obrovská vlna otázek. Některé byly položeny v komentářích, ale drtivá většina nám přišla do zpráv. „Kde se dá objednat předplatné?“ „Kde mohu koupit časopis?“

Dnes vám konečně přinášíme odpověď na vaše otázky.

button

Všechno, co se týká předplatného a prvního vydání časopisu naleznete v popisu produktů.

TOP_CMYK_vánoce


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center