fbpx

2 dubna

Kvalita žití a šití je pro nás důležitá. Opasky Scroll s příběhem

0  comments

Kvalita by měla být to, na čem záleží nejvíce. Ať už mluvíme o spánku, stráveném času, nebo životě. Kvalita je značka výdrže. Pokud se kvalitně vyspíte, váš den začíná radostně, jste plní energie a těšíte se, co vám nový den přinese. Pokud kvalitně strávíte čas, vzpomínky se vás budou držet celý život. A pokud budete kvalitně žít, budete to vy, kdo může prožít dlouhý a spokojený život. Kvalitně vyrobený opasek Scroll s vámi bude sdílet hodnoty, které jsou pro vás opravdu důležité.

Je-li řeč o kvalitě, opasek Scroll nenajdete v žádném obchodě, na žádném skladě, ani v žádném nákladním autě smotaný do igelitu. Neobjevíte na něm ani vyryté „made in China“.  Scroll je ručně vyráběný kus po kusu. Opasek je z prvotřídní italské hovězí kůže Nappa, která prochází rukama těch nejlepších odborníků v ČR. Každý opasek má svůj vlastní příběh. Přesvědčte se sami, jak se opasek Scroll vyrábí.

Pro čtenáře Světa úspěšných, máme mimořádnou cenu. Více se dozvíte na konci článku.

Sebedůvěra a vytrvalost je tvoje tajemství k úspěchu

Jako mladí a ambiciózní běžíme vstříc úspěchu a poprvé se setkáváme se vzestupy a pády. Ty začínají formulovat naši kvalitu. Proto, abychom váš úspěch podpořili, byl vytvořen opasek ÚSPĚCH. Kvalitu úspěchu podtrhuje červená barva v kombinaci s bylinou, kterou je opasek napuštěn. Červená barva vystihuje životní sílu, energii a sebevědomí. Guarana je liánová rostlina pocházející z tropických pralesů Amazonie, která odstraňuje psychickou a fyzickou únavu, zlepšuje mentální funkce a zvyšuje výkon.

811A9727_0

Šťastná rodina je tvůj největší dar v životě

Jakmile se vyrovnáme s úspěchem, dostáváme se k lásce. Tedy k emoci a citu, bez kterého se náš život těžko obejde. A tak toužíme po RODINĚ, které jsme vytvořili opasek modré barvy. Spojení modré, která je barvou souladu, něhy a důvěry, s bylinou Mellisou vytváří unikátní a kvalitní produkt. Melissa patří mezi nejznámější léčivé rostliny a využívá se hlavně ke zklidnění, uvolnění těla a navození příjemné atmosféry.

811A9732_0

Největší hodnotu pro tvůj život je zdraví

Možná se zdá, že kvalita našeho bytí je úspěchem a láskou zaručena. Zdání klame, protože chybí to nejdůležitější, co si ani za peníze celého světa nekoupíme, a to je ZDRAVÍ.  Opasku pro pevné zdraví, které nepochybně přejeme rodině, přátelům, ale i kolegům v práci, jsme dali zelenou barvu a nechali ho napustit bylinou zvanou Echinacea Zelená je jasná volba kvality života, znovuzrození a naděje. Echinacea je léčivá, která pomáhá tělu dostat jej do formy, chrání ho a posiluje.

811A9545_0

V čem je opasek Scroll jiný?

Je to opasek pro opravdového muže. Je úchvatný díky jednoduchosti spojení černé a druhé barvy. Díky symbióze barev, výtažkům z bylin a mottu, které je vyražené na vnitřní straně, si každé ráno při jeho upnutí vzpomenete, jakým směrem jdete.

811A9528_0

 Čemu dáváte přednost vy? Je pro vás kvalita, ať už žití, nebo šití, důležitá?

Pokud ano, který opasek si vyberete?

odkaz_objednat


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center