fbpx

2 dubna

Kubíček promo

0  comments

Zhodnocení. Rychlé vydělání financí. Lehce a jednoduše. To hlásají snad všechny firmy, které se zabývají investováním do různých druhů trhů. Po zkušenostech z dob minulých se málokdo odváží opravdu investovat. Když nám zavolá investiční poradce, většina z nás hledá výmluvy, jak ho nepustit přes práh.

I v této době plné předsudků se objevila firma, která to opravdu myslí vážně. Její zakladatel vám rozhodně nebude mazat med okolo pusy. Předávání znalostí a dovedností spojil s realitou, kterou vám v dnešní době bude umět nabídnout málokdo. Jestli vám to přijde jako nemožné, tak vás mohu s klidným svědomím přesvědčit o tom, že to možné opravdu je. Za vším hledejte firmu World System Market, Inc. (WSM) a jejího zakladatele pana Jiřího Kubíčka.

I takový laik jako jsem já po rozhovoru s panem Kubíček pochopil, o čem je fungování této firmy. Nejde o to, aby z vás vyždímala peníze. Jde o zhodnocení a investování, ke kterému vám pomůže systém. Při popisování celého programu stačí jen bedlivě poslouchat a vnímat, co vám může nabídnout. Nesmíte ovšem čekat, že to bude úplná procházka růžovou zahradou. To přeci není žádná cesta.

O čem to tedy celé je? Čím se firma zabývá? Nastíním vám pár zajímavých informací. Hlavním produktem je FOREX ROBOT WSM. Robot, který bez emocí a bez únavy obchoduje za Vás. Firma je výhradním tvůrcem, vlastníkem a distributorem těchto unikátních softwarů. Díky vytrvalosti zakladatele se podařilo vytvořit firmu, která sídlí v New Yorku. Její pobočky najdete i v dalších zemích, jako je Česká republika, Slovenská republika a Rusko.

Robot, který umí financovat? Ano, přesně tak. Umí i mnohem více. Umí se totiž odprostit od emocí, lenosti, zdlouhavého přemýšlení. Umí se ale také učit ze svých vlastních chyb. Je vytvořen mužem, který si toto všechno zavčasu uvědomil a rozhodl se svůj nápad zrealizovat. Věděl, že mu pomůže jeho slabina, která je zároveň velkou výhrou a tím je jeho vlastní ješitnost.

Jestli vám toto přijde jako sci-fi, tak si více počtěte v našem prvním tištěném čísle, které vychází již na konci ledna. Najdete zde inspirující příběh, který vám poodhalí tajemství světa investic. Ukáže vám, že i z malé inspirace v podobě filmu se dá vytvořit realita, která je úspěšná. Najdete zde i cestu, která nebyla zrovna dvakrát lehká. Přišly na ní pády, které přebily vzestupy. Ukáže vám i jak je cesta občas dlouhá, než se přiblížíte k jejímu konci.

I po tak dlouhé cestě je stále co zlepšovat. Přišla další myšlenka, další vize, která bude za pár let naplněna. Pochopíte, jak se z jednoho nápadu dají vytvořit „olympijské kruhy“, které na sebe krásně navazují, zároveň jsou samostatnými jednotkami a v neposlední řadě se doplňují.

Jiří Kubíček nelení. Můžete ho potkat na seminářích, školeních, kde předává své informace právě těm, co chtějí poslouchat. Z jeho úst uslyšíte teorii spojenou se zkušeností. Není jeden z těch, kteří umějí krásně hovořit, aniž by věděli o čem. Z Jiřího Kubíčka mluví dlouholetá zkušenost, kterou od lidí, kteří mají vše nastudováno z knih, nezískáte.

Pokud jste stejně zvědaví, jako jsem byla já, tak opravdu neváhejte. I laik může prozřít a odhodit předsudky. Otevřete časopis a začtěte se do příběhu, který začal zhlédnutím jednoho filmu. Poznejte myšlenku, která se přetvořila v realitu. To vše najdete již v půlce ledna, v našem tištěném čísle.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center