fbpx

2 dubna

Krátké ohlédnutí za konferencí Cashflow Summit 2016

0  comments

4. června, BEA campus Olomouc

Masy rozradostněných lidí proudí dovnitř již na třetí po sobě jdoucí ročník inspirační konference se stále větším počtem příznivců.

Přivítá je Jaroslav Kováč, který na sebe převzal roli moderátora a který se koncem minulého roku umístil na druhé příčce v evropském finále řečníků.

Ať už jste přišli za účelem vybřednout z takzvaného „krysího závodu“ nebo získat cenné informace o výběru vhodných investicí do nemovitostí, akcií či pozemků nebo získat vědomosti z network marketingu a mnoha dalších oblastí, odcházeli jste z konference nabití nadšením.

Na pódiu se objevovali další výteční řečníci, jež se dělili o zkušenosti ze svého pole působnosti.

Jedním z nich byl například Tomáš Michálek, jeden z nejtalentovanějších akciových investorů u nás, mnoho let působil na londýnské burze a dnes zajišťuje investice v řádech desítek milionů do velkých firem.

Potom se také na scéně objevili třeba Jaroslav Pilný, král multilevelu, Martin Cakl, obchodník se zemědělskou půdou, Nela Kubásková, realitní investorka a lektorka, online podnikatelé Libor Hoření, Jan Linhart a jiní…

Po organizační stránce se hostitelé též předvedli ve vynikajícím světle. V programu vás doprovázela společenská hra Cashflow, simulující reálné situace ze světa investování a finanční gramotnosti. O pauze jste se mohli těšit na švédské stoly, diskuzi s řečníky dne a dalších hostů, na vyzkoušení si nových trendů od Applu nebo na studium podnikatelské a motivační literatury od světoznámých autorů.

Za celou touto akcí stojí Tomáš Zdražil a jeho tým, rebelové, kteří vidí svět jinak, nerespektují pravidla a jsou dostatečně šílení na to, aby věci posouvali vpřed.

I vy máte příležitost zúčastnit se příští konference, proto sledujte a nabíhejte na jejich WEB.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=EBi4vVHpd2w]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center