fbpx

2 dubna

Konference Glorious pro ty, kteří chtějí uspět!

0  comments

Pro ty, kteří mají zájem udělat další krok na cestě k úspěchu

Pokud chce člověk dosáhnout svých cílů, měl by se neustále vzdělávat. Zajímat se, zkoušet neobyčejné věci a především se nebát ničeho nového. Jestli tedy patříš k lidem, kteří se v životě chtějí někam dostat, mají zájem rozšířit své vědomosti a vymanit se ze stereotypního života, je tato konference právě pro tebe. Dáme ti možnost poslechnout si znalosti a zkušenosti jedněch z nejúspěšnějších lidí v republice. Na chvíli tě vytrhneme ze všedního světa a dáme ti to, co tu ještě nebylo. Vyboč s námi z řad průměrných lidí a ukaž, co v tobě je. Přestaň jen snít, přišel čas udělat další krok.

Tato jedinečná dvoudenní akce se bude konat od 8.4. do 9.4. 2015 v SONO centru Brno, jednom z nejmodernějších evropských hudebních klubů. Budou se jí účastnit na dvě desítky TOP představitelů podnikatelské sféry, osobního rozvoje a zástupci velmi vysokých manažerských pozic.

glorious-banner

O své zkušenosti se podělí například Tomáš Čupr, zakladatel Slevovat.cz a Damejidlo.cz, který v rozhovoru FORBES zmínil, že miliardovou společnost je možné vést bez zbytečných řídících procesů. Dále Marián Jelínek, bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra, jenž se zabývá uměním motivace celý život a dokáže z každého z nás dostat osobní maximum.

Za zmínku stojí určitě také Aleš Michl, hlavní ekonom Raiffeisenbank a poradce ministra financí, jenž udává směr, kterým se banka v ČR ubírá. Vystoupí zde také svérázný a velmi charakterní Tomáš Březina, podnikatel roku 2007 a zakladatel společnosti BEST s tématem, jak vybrat ty správné lidi do týmu.

V neposlední řadě bude přednášet i Pavel Moric, sedminásobný mistr ČR v karate a dnes profesionální lektor osobního rozvoje, který dnes vychovává hrdiny. Jeho přednáška bude ryze praktická, série technik jak se oprostit od minulosti a dosáhnout tak třeba o trošku lepšího života.


Pro celý výčet 20 vystupujících, programu a doprovodných aktivit navštiv facebookové stránky – Glorious Facebook a webové stránky konference – Glorious 2015

Nefalšovaným a velmi příjemným překvapením je cena. Mnohdy jen za půldenní seminář s  jedním lektorem zaplatíš o řády více, než za tuto dvoudenní konferenci s dvaceti řečníky. Uslyšíš tu know how, nástroje, metody a příběhy lidí, kteří se díky své píli dokázali dostat až za hranice svých možností.

Pro ty z vás, kdo už vědí, kam míří, je připraven večerní netowrking nejen s podobně smýšlejícími lidmi jako jste vy, ale i se samotnými řečníky. Ještě nikdy tolik úspěšných řečníků nepřednášelo takto společně na jedné akci a není vůbec jisté, zda se akce bude opakovat. Dle našich informací od organizátorů lístky začaly rychle mizet. Registruj si své místo ještě dnes a staň se s námi součástí této fantastické akce.

Poslechni si s námi přednášky o kariéře, byznysu a osobním rozvoji. Rozšiř si obzory, rozhled a načerpej nevšední zkušenosti. Vymaň se z teoretického světa vysokých škol a pojď se podívat, jak to chodí v praxi.

Kdy jsi pro sebe naposledy udělal něco navíc?


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center