fbpx

2 dubna

Konec prokrastinace v USA aneb dělejte svou práci dobře a lidé to ocení

0  comments

Petra Ludwiga a jeho firmu GrowJob institut nemusím zdlouhavě představovat. Přišel s nápadem, jak změnit svůj život. O této změně vyšla velmi dobře prodávaná, čtená a hlavně úspěšná kniha „Konec prokrastinace“.

Jestli stále přemýšlíte o tom, co je to prokrastinace, tak odpověď máte hned po ruce. Prokrastinace je chorobné odkládání úkolů a povinností. I když si pomyslíte, že tímto opravdu netrpíte, tak se pokuste pořádně zamyslet. Kolik věcí sunete před sebou a necháváte je na potom, až bude čas? Je jich docela dost. Převážně to jsou věci, do kterých se nám nechce.

Petr Ludwig vydal úžasnou knihu. Jezdí po různých městech, kde pořádá přednášky, které vás s knihou seznámí. Jeho přednášky jsou zábavné, stejně jako jeho kniha. Nenajdete v ní žádné složité výrazy, dlouhé odstavce, ve kterých se občas ztrácíme. Určitě neobsahuje ani zdlouhavá souvětí a další příkoří, které nás většinou donutí knihu odložit.

Jestli se ptáte, jak to vím? Odpověď je jednoduchá. Kniha má čestné místo v mé knihovně, a abych se o realitě přesvědčila sama, navštívila jsem přednášku Petra Ludwiga a byla jsem mile překvapena. Nestál před námi chytrý pán inženýr, ale zkušený řečník, který během dvou hodin vysvětli velmi lidsky a uchopitelně, o čem prokrastinace je.

Petr Ludwig rád boří mýty. Proto mě velmi potěšilo, že nezakrněl a se svým týmem se stěhuje do Kalifornie, kde chce lidem ukázat, co to prokrastinace je a jak se s ní dá bojovat. Tento projekt byl plánovaný půl roku dopředu a nyní je načase ho odstartovat. Petr Ludwig se svým týmem nebude jen představovat knihu. Jsou zde připravené i e-learningy a v neposlední řadě také workshopy. Termíny jsou již vypsané na TĚCHTO stránkách. Tak neváhejte. Pokud jste v zahraničí, nezapomeňte se zastavit.


I malá změna je změna. Pokud se naučíte pracovat se svým odkládáním úkolů a povinností, dle Petra Ludwiga, nebudete zaručeně litovat.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center