fbpx

2 dubna

Koncept, na který jsme všichni čekali, vzlet velkopodnikatelů přichází!

0  comments

„Každý z nás je průměrem několika lidí, se kterými se nejčastěji potkáváme – až vám dojde, jak je tohle zásadní a životně důležitá informace, začnete se sami sebe bát. Strach je ale třeba překonat. My už jsme to udělali, a proto jsme teď ochotni dát každému příležitost potkávat se s lidmi, kteří chtějí myslet – a tím pádem i žít, jako velkopodnikatelé.“

Přesně těmito větami uvádějí autoři první událost nového konceptu VZLET VELKOPODNIKATELŮ, která proběhne v úterý 3.11.2015 v 18:00 v centru Prahy v Restaurantu & Legendary Baru Postel v Rámově 5.

událost na facebooku

Co je hlavními cíli tohoto velmi zajímavého projektu?

1. Představit pojem VELKOPODNIKATEL – tedy kdo to jsou velkopodnikatelé a jak takové osoby myslí.
2. Sdružovat již úspěšné podnikatele a propojovat je s lidmi, kteří v sobě nosí dosud neprobuzený potenciál.

Že by tyto cíle měli být splněny, napovídá už to, že prvními hosty této akce budou velmi významné osobnosti ve svých oborech – a to Petr Ludwig, Radim Lukeš, Pavel Moric, Patrik Marafko a Jindra Smola (více informací o těchto osobnostech naleznete níže).

Organizátoři akce také dali svůj příslib, že se na akci budou pohybovat investoři, kteří chtějí svůj čas a peníze investovat do individualit s potenciálem růstu.

Dalšími důvody, proč byste měli dorazit na tuto událost je také to, že získáte informace o tom, jak myslet, jednat a s kým se potkávat, pokud se chcete stát úspěšnými – a to nejen v bussinesu. Můžete se seznámit s desítkami dalších lidí, kteří jsou, nebo chtějí být velkopodnikateli. Že být u zrodu významného konceptu od počátku přináší vždy výhody, snad ani není třeba zmiňovat.

Vstupenky je již nyní možné za výhodnější cenu rezervovat přes facebookový profil „Velko Podnikatel“, nebo je od 1.10.2015 zakoupit přímo na místě konání (v Restaurantu & Legendary Baru Postel, Rámová 5, Praha 1) bez rezervace a slevy za 300,- Kč. Pozor KAPACITA je OMEZENÁ!!!

rezervovat vstupenku

Osobnosti akce:

PETR LUDWIG – Autor bestselleru Konec prokrastinace a majitel vzdělávací firmy GrowJOB. Mimo ČR Petr úspěšně podniká v Rusku, Anglii a Švýcarsku.

RADIM LUKEŠ – Partner největší finančně poradenské společnosti na českém trhu..

PAVEL MORIC – Sedminásobný mistr ČR v karate, zakladatel nejúspěšnějšího karate klubu v ČR, trenér, který vychoval další mistry ČR v karate, a školitel myšlení úspěšných lidí.

PATRIK MARAFKO – Vizionář, zakladatel několika podnikatelských projektů, dříve úspěšný florbalista a barman.

JINDRA SMOLA – Mistr světa v „Hacky Sacku“ z roku 2014 s vlastní značkou „JS“.

[easingslider id=“3642″]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center