fbpx

2 dubna

Kolik stojí oblečení Jamese Bonda? Z těchto cen se vám zatočí hlava

0  comments

Nejznámější tajný agent James Bond je oblíbený mezi diváky i díky svému elegantnímu stylu. Avšak jen málokdo z nás ví, do jakých cenových výšin se šplhají některé módní doplňky, které si agent 007 (Daniel Craig) obléká.

Pokud bychom se tedy chtěli podobat osobnosti Jamese Bonda, museli bychom opravdu hluboko sáhnout do kapsy. Štáb si dává v oblasti oblékání své hvězdy skutečně záležet a kvalitu vybírá pouze z těch nejvyšších řad a nejlepších značek.

Kolik tedy štáb utratí za oblečení oblíbeného tajného agenta z televizních obrazovek a filmových pláten?

Obleky

Nejvyužívanějším oblečením jsou pro Jamese Bonda obleky, které výrazně překračují rozpočet běžného smrtelníka. Obleky pocházejí z dílny značky Tom Ford a například model Windsor three-piece stál neuvěřitelných 4 990 dolarů, což je 4 640 EUR.

Kabáty

Tom Ford je značkou, která pro Jamese Bonda pořídila i teplé kabáty a například jen o něco méně formálnější model Knit-sleever bomber jacket stál 2 200 dolarů, 2046 EUR. Na Jamesi Bondovi jsme však mohli vidět také kabát, který byl ještě jednou tak drahý a jde o model s názvem Herringbone overcoat.

maxresdefault

Boty

Elegantní boty, které se ocitly na nohách Jamese Bonda, byly značky Crockett and Jones. Modely, které si nazul agent 007, se pohybovaly v cenovém rozpětí od 560 do 720 dolarů, což je přibližně 500 až 660 EUR. Nejdražšími modely byly například Camberly mid-top boot in black calf (713 dolarů, 663 EUR).

Běžné oblečení a doplňky

James Bond je také pouze člověkem a jeho šatník netvoří pouze elegantní obleky. Ve filmech si obléká také například obyčejné bílé tričko značky Sunspel, které má cenu 60 euro. Patří mezi ty kvalitnější a pohodlnější.

Svetry, které obléká James Bond, byly z kašmíru a od značky N.Peal. Ty se dotýkaly 300 až 400 dolarové hranice, což je přibližně 280 až 380 EUR.

Sluneční brýle si James Bond vybíral z více značek, jako je například Snowdown, Tom Ford nebo Vuarnet Glacier. Ty se pohybují v cenovém rozpětí od 400 do 600 dolarů, což je přibližně 370 – 550 EUR.

16956306111_6784390436_b

Zdroj: cnbc.com


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center