fbpx

2 dubna

Knihy, které vám mohou výrazně pomoci při cestě za úspěchem a štěstím – část 6.

0  comments

Je čtvrtek a zase vám přinášíme 5 knih, které mohou výrazně obohatit vaši mysl a rozšířit vaši sbírku vědomostí.

Zdraví nikdy nic nenahradí. Je to dar mít zdravé tělo a těšit se z toho, co nám bylo dáno prakticky zdarma. Jeden z důvodů je i ten, že prostě ne každý má takové štěstí žít tak zdravý život, jako většina z nás. Právě této tematice se věnuje aktuální část následujících knižních tipů.

Nechte se inspirovat a pokud jste již některou z nich četli, napište nám prosím svůj názor na samotnou knihu pod článkem do komentářů.


Meditace pro zdraví
Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí všímavosti

 

autor: Burch Vidyamala, Penman Danny
autor: Burch Vidyamala, Penman Danny

Kniha „Meditace pro zdraví“ přináší soubor jednoduchých cvičení, která můžete využít v běžném životě ke zmírnění chronické bolesti, utrpení a stresu, jež souvisejí s nemocí.

„Meditace pro zdraví“ vychází z jedinečného meditačního programu, který sestavila Vidyamala Burch, aby se sama vyrovnala s obrovskou bolestí způsobenou poraněním páteře. Tento program, který se vyučuje v organizaci Breathworks ve Velké Británii a v pobočkách po celém světě, již pomohl statisícům lidí vyrovnat se s bolestí, nemocí a stresem.

Základem této knihy je osmitýdenní program, který zabere pouhých 10 až 20 minut denně. Budete překvapeni, jak rychle začne vaše utrpení mizet a místo něj v sobě budete vnímat hlubokou lásku k životu.

 

 CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Pořádek nejen v hlavě
28 dní pro jednodušší život
autor: Michaela Dombrovská
autor: Michaela Dombrovská

Seznamte se s novou knihou autorky bestsellerů „Pravidla pozitivního sobectví“ a „Kreativní diář“. Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen svého těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i své mysli.

Díky spoustě skvělých tipů a názorných příběhů budete mít za pouhých 28 dní hotový úklid ve čtyřech důležitých oblastech svého života. Očista vám přinese pocit svobody, příliv nové energie, nápadů a objevů. Oddechnete si od nepořádku nejen kolem sebe, ale i v sobě, vyřešíte nefunkční vztahy, začnete lépe pečovat o své zdraví a pročistíte a uspořádáte si i svou mysl.

Kniha je inspirována pozitivní psychologií a prostoupena minimalismem. Naučíte se soustředit v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků. Není nač čekat!

 

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Přestaňte se v práci stresovat
44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své zdraví
autor: Jan Urban
autor: Jan Urban

Stres patří k nejhorším moderním zabijákům. Vyvolává či zhoršuje řadu chorob, urychluje stárnutí a podepisuje se na mnoha obtížích.

Tato publikace se věnuje stresu, který patří v současnosti k nejčastějším, stresu spojenému s prací. Odhaluje jeho nejčastější příčiny, především však na to, jak si s ním poradit.

Ukazuje, že hlavním nebo jediným zdrojem stresu nebývá práce samotná, ani šéf či kolegové. Často si totiž škodíme sami. Stresujeme se situacemi minulými, které již nemůžeme ovlivnit, nebo naopak budoucími, které pravděpodobně nikdy nenastanou. Určité věci si příliš „bereme“ a přisuzujeme jim význam, který ve skutečnosti nemají, na jiné reagujeme nevhodně, a jejich dopad tak zbytečně zvyšujeme.

Zdrojem stresu bývá i zbytečně nízká důvěra ve vlastní schopnosti, sklon k perfekcionismu, zvýšená úzkostlivost, tendence k pocitům viny či nadměrná vztahovačnost.

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Síla pozitivního přístupu
10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií
autor: Gordon Jon
autor: Gordon Jon

Jak výrazně zlepšit atmosféru doma i v práci a zcela změnit svůj pohled na sebe a své okolí? Jak se vyrovnat s nástrahami, které nám život staví do cesty? To vám prozradí tento mezinárodní bestseller uznávaného autora seberozvojových knih Jona Gordona.

Vydejte se na poučnou a inspirující jízdu, během které odkryjete deset kroků pro dosažení skutečného úspěchu a spokojenosti. V poutavém příběhu plném silných myšlenek najdete návod, jak překonat nepříznivé okolnosti a získat ze sebe i z druhých to nejlepší.

Vychutnejte si jízdu svého života!

 

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Zdravá střeva, zdravý život
Chraňte si centrum svého zdraví
autor: Vollmer Joachim Bernd
autor: Vollmer Joachim Bernd

Je vláknina skutečně zdravá? A kravské mléko nevhodné? Které potraviny zatěžují zdraví?

Zkušený terapeut zabývající se celostní medicínou poutavě a srozumitelně objasňuje souvislost stavu střev s mnohými nemocemi, chronickými bolestmi i alergiemi.

Vyvrací zažité stravovací omyly a nabízí jasná řešení.

 

 

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center