fbpx

2 dubna

Knihy, které vám mohou výrazně pomoci při cestě za úspěchem a štěstím – část 4.

0  comments

Dobrých knih není nikdy dost, a proto vám přinášíme již v pořadí čtvrtý díl našeho knižního seriálu.

Tentokrát se níže zmíněné knihy věnují oblastem života, které se nedají nijak oklamat, avšak dá se na ně rozumně připravit a využít je ve svůj prospěch. Zákony, fondy nebo zajištění naší budoucnosti jsou důležitá témata, která by měl mít každý z nás alespoň nějakým způsobem zmapovaná.

Motivační literatura je pro člověka velmi přínosná, avšak pokud chce někdo řídit firmu nebo prostě dělat něco, kde bude sám sobě pánem, musí znát i jiné zákulisí, které je v podnikání velmi důležitou součástí.


Jak myslí špičkový obchodník
Co odlišuje ty nejlepší od průměrných
autor: Limbeck Martin
autor: Limbeck Martin

Nejlepší německý trenér prodejců Martin Limbeck odkrývá tajemství špičkových obchodníků – a ví, o čem mluví! Čeho jiní možná dosáhnou za desetiletí, se jemu podařilo za pár let – dostal se na vrchol díky osobnímu postoji k práci, odvaze, čestnosti a disciplíně a je ochoten o svém úspěchu otevřeně mluvit a prozradit, jak k němu dospěl.

V knížce, která se během pár týdnů stala bestsellerem, ukazuje, že právě osobní postoj k prodeji, správný způsob myšlení a v neposlední řadě radost z práce vám zaručí úspěch a nejlepší výsledky. Prodejní techniky se dokáže naučit každý, ale postoj a myšlení odlišují nejlepší obchodníky od těch průměrných.

Velmi čtivý text plný neocenitelných tipů a rad přečtete jedním dechem a budete se zároveň i dobře bavit.

 CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Průvodce úspěšného investora
Vše, co potřebujete vědět o fondech
autor: Aleš Tůma
autor: Aleš Tůma

Chcete se dobře orientovat v investičních fondech a dokázat z nich profitovat? Vše, co potřebujete vědět, přehledně a srozumitelně shrnuje tato na našem trhu ojedinělá publikace.

KNIHA VÁM DÁ ODPOVĚDI NA TYHLE OTÁZKY:

 • Proč se nesnažit zbohatnout spekulacemi na burze a svěřit peníze raději profesionálům?
 • Jak se vyznat v nepřeberné nabídce fondů?
 • Kdo vás ochrání před novým Viktorem Koženým?
 • Proč nemůžou být všichni správci fondů „alfa-samci“?
 • Od kterého století funguje nejstarší fond na světě?
 • Jak můžou garantované fondy inzerovat vysoké výnosy?
 • Mají nízkonákladové fondy něco společného s nízkonákladovými aerolinkami?

Pozornost je věnována i moderním nástrojům, jako jsou nízkonákladové indexové fondy (ETF). Kniha je určena široké investorské veřejnosti, studentům VŠ i finančním poradcům.

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Velká kniha o prodeji
Nový hardselling – Staňte se jedničkou na trhu
autor: Limbeck Martin
autor: Limbeck Martin

Uznávaný prodejní trenér a autor známé knížky s názvem Jak myslí špičkový obchodník vám ve své klíčové knize o prodeji ukáže, jak úspěšně získávat nové zákazníky, uzavírat s nimi obchody a budovat vztahy.

Co je to vlastně NOVÝ HARDSELLING? Je to moderní a inovativní přístup k prodávání. Koncept spojující dva klíčové aspekty – důslednou a cílevědomou snahu o uzavření zakázky a řízení vztahů se zákazníky nutné k vybudování dlouhodobého a funkčního obchodního partnerství. Jeho podstatou je osm etap úspěšného prodeje: od počátečního telefonického kontaktu přes první rozhovor, prezentaci nabídky a uzavření zakázky až po poprodejní služby.

Na stránkách této knihy poznáte tajemství jeho úspěchu a zjistíte jak:

 • se sami naprogramovat k úspěchům při prodávání,
 • se dostat k zákazníkům na nejvyšších úrovních managementu,
 • aktivně vést prodejní rozhovor a přesvědčit klienty neodolatelnými argumenty,
 • porozumět spektru komunikačních nuancí a využít tyto vědomosti k užitku svému i klientovu,
 • cíleně řídit klientovy akce i reakce a dovést jej tak k úspěšnému uzavření zakázky,
 • z nově přesvědčených klientů udělat dlouhodobě nadšené a věrné zákazníky!

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Všechno je jinak
aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti
autor: Pikora Vladimír, Šichtařová Markéta
autor: Pikora Vladimír, Šichtařová Markéta

Co když je všechno jinak, než se na první pohled zdá?

Ve společnosti roste napětí. Nepokoje se šíří Evropou. Jedna krize střídá druhou. Možná se blíží kolaps eurozóny. Jak to skončí? Vstupujeme do nové éry? Dá se snad v takové chvíli spoléhat na to, že se o nás postará stát? Myslíte na stáří, ale nevíte, jak v tak zvláštní době investovat bezpečně?

Známí ekonomové Vladimír Pikora a Markéta Šichtařová na tyto otázky odpovídají způsobem srozumitelným každému laikovi. Boří jeden mýtus za druhým, odmaskovávají nekompetentní politiky, odhalují, co nás čeká. Nabízejí řešení, jak se o sebe a svůj důchod postarat a jak investovat bezpečně.

Pokud čekáte nudu a nesrozumitelný odborný text, nedočkáte se. Taková kniha o ekonomice tu totiž ještě nebyla! Nerozčílí vás – spíš vám zvedne náladu před nedělním obědem.

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

Zlato
Příběh neobyčejného kovu – 2., aktualizované a doplněné vydání
autor: Studýnka Bohumil J., Struž Jan
autor: Studýnka Bohumil J., Struž Jan

Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo? Kolik vážil největší zlatý nuget? Kde se odehrála první zlatá horečka? Kolik zlata obsahují moře a oceány a kolik celý vesmír? Která zlatá mince je sběratelským skvostem? Jak fungují novodobé zlaté doly?

Na tyto a mnohé další otázky dává odpověď tato prvotřídní, výpravná a šíří zpracování tématu výjimečná encyklopedie z pera renomovaných autorů.

Druhé vydání publikace přináší nejaktuálnější informace o vývoji ceny zlata, objemu těžby a zlatých rezerv, poutavě představuje nové užití zlata v medicíně a plastické chirurgii, věnuje se zvažované podmořské těžbě i těžbě zlata u nás, pojednává o zlatém věku a pozemském ráji jako fenoménu lidstva, přináší fotografie nejkrásnějších českých mincí a zmiňuje i nově nalezené poklady v Jeruzalémě a na Litoměřicku. Poutavý text je doprovázen stovkami nádherných fotografií.

CHCI KOUPIT TUHLE KNIHU

 

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center