fbpx

2 dubna

Když něco chcete a výsledky se nedostaví! Je čas na změnu

0  comments

Měla jsem dlouhé období, kdy jsem žila zvláštním životem. Všichni mi přišli divní a zlí, nic se mi nedařilo. Z nebe jsem začínala čím dál víc padat do pekla. V pekle jsem se ale nerozhodla zůstat, nerozhodla jsem se uzavřít, nenávidět celý svět. Rozhodla jsem se makat na sobě, změnit se a jít si za svými sny zcela jiným směrem. Věřte, že až se tak rozhodnete, změní se Vám celý život, jako se to stalo mě.

1. Zapomeňte na negativní lidi, na lidi co vám podráží nohy, co vás dostávají do depresí.

Pokud vedle sebe takové máte, okamžitě se jich zbavte! Osvoboďte svou duši, i kdyby vás to mělo stát nějaký měsíc samoty. Začněte chodit na místa, která jsou vám blízká a nebojte se seznámit s lidmi, které tam potkáte. Ve chvíli, kdy jsem udělala tento krok, začala jsem vzkvétat. Tito lidé dokázali změnit můj pohled na sebe samu tak, že dnes se necítím jako ošklivé, zakřiknuté, neschopné káčátko ale jako krásná, schopná, ambiciózní, cílevědomá žena, která samozřejmě zná své chyby a nedostatky. Ty mám ale uložené hluboko v mé mysli, nikdo o nich přeci vědět nemusí.

2. Mít kolem sebe skvělé přátele, kteří tu jsou pro vás znamená, že občas zůstanete stát s otevřenou pusou.

Dříve jste na takový přístup a servis nebyli vůbec zvyklí. Začnou vás totiž brát jako sestru, dceru, jako člena rodiny. Ve chvíli, kdy toho dosáhnete, tak jste za více, než čtvrtinou cesty k absolutnímu štěstí! Tito lidé vám budou dávat tolik síly a energie, že vám přestane připadat cokoliv nemožné.

3. V dalším kroku sami začnete pociťovat změnu a to tu, že začnete lidi kolem sebe milovat.

Začnete mít o ně zájem, bude vám na nich záležet, budete jim chtít dělat radost, budete se na ně těšit a tak jako oni zvedají nahoru vás, vy je budete chtít vynést ještě výš, než jsou. V tuto chvíli ucítíte absolutní štěstí. Radost ze své změny a vděčnost za své opravdové přátele!

Možná stále nechápete souvislost a důvod proč vám to vlastně píši, ale jsem toho názoru, že člověk, který miluje lidi, který má podporu, který miluje sám sebe a v neposlední řadě to, co dělá, až v tento moment může vybudovat opravdu kvalitní a prosperují firmu.

Sama to vidím u své blízké přítelkyně, která si v Praze otevřela secondhand a i u dalších firem, které jsem měla tu čest poznat, buď jako zákazník nebo zaměstnanec. Pokud zákazník dostane úžasný servis z rukou úžasného člověka, bude se chtít stále vracet, možná si pokaždé něco nekoupí, ale rozhodně vám udělá velkou reklamu.

Jen pozor na přetvářku. Vždy s lidmi jednejte na rovinu a fér. Pokud něco není v pořádku, tak se na to nebojte zákazníka upozornit, napomenout ho i za cenu toho, že o něj můžete přijít. Pokud to nebudete brát na vědomí a budete se bát, tak vám může nadělat pěknou paseku. Možná díky jednomu zákazníkovi a jeho pomluvám přijdete o více zákazníků, ale pokud mu ostatní věří, tak o ně přeci také nestojíme. Nesmíte zkrátka chtít moc a všechno hned, musíte tomu nechat volný průběh. Až do sebe všechno hezky zapadne, věřte, že přijde chvíle, kdy za své kroky budete rádi.

 

Viděla jsem jednou v televizi mladého, krásného, talentovaného známého zpěváka, herce, moderátora… Snažil se tak moc, až mi přišel trapný a nezajímavý.

 

Uskutečnění velkých snů nějakou dobu trvá, je proto důležité nepřestávat a pracovat. Možná budete cítit, že to nejde, tak jako jsem to cítila já. Nesmíte se vzdát, musíte bojovat.

 

Až budete cítit, že už nemůžete, že to nejde, že to nikam nevede, tak přidejte, pracujte, dřete! Vzdát se snu je jako po zbytek života čekat na smrt. Když žijete pro sen, myslíte si, že jste nesmrtelní.

 

Krok po kroku, klidně znovu od začátku jako jsem se rozhodla já. Rozhodla jsem změnit sebe, což mi umožnilo získat nové kontakty, nové přátele, nové parťáky. Zkrátka a dobře, vše přišlo samo. Začala jsem znovu, od základů. S novým jménem, se svým marketingovým guru, se svým externím týmem, s novou vizí, energií, pohledem, pracovními zkušenostmi…

Nyní mě čeká spousta práce. I nadále největší tíha leží na mých bedrech, ale nyní už za podpory fashion, design, marketing a PR týmu. Těším se na svou novou cestu, kterou jsem se rozhodla okořenit ještě tím, že jsem se přestěhovala do Anglie, abych se naučila jazyk a mohla komunikovat se svými zahraničními zákazníky, dodavateli a odběrateli. Abych získala nové zkušenosti, nové nápady, inspiraci, kontakty…

Vím, že nesmím usnout na vavřínech. Musím se stále zlepšovat, zdokonalovat, zkrátka pracovat na sobě. Když na sobě firma přestane pracovat, tak se znovu vrátí tam, kde byla.

 

Postupujte ke svému cíli pomalu a s citem. Malé krůčky Vás naučí, poučí a ukáží správnou cestu. Mít cíl, sen je krásné, ale vždy žijte v přítomnosti a buďte šťastní za každý moment ve svém životě.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center